اطلاعات دوره
آموزش نظریه های جامعه شناسی ۱
مسیر آموزشی

آموزش نظریه های جامعه شناسی ۱

469,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9
وضعیت قیمت: 469,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر نیما شجاعی5
  • زمان:5 ساعت و 11 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

درس نظریه‌های جامعه‌شناسی یکی از مهم‌ترین دروس دوره‌های مختلف رشته‌های علوم اجتماعی است. نظریه‌های جامعه‌شناسی اساسا دریچه ورود دانشجویان رشته‌های مختلف به دنیای جامعه‌شناسی، دنیایی آسان و در عین حال پیچیده است. در این درس ابتدا با پیشینه‌ تاریخی نظریات اجتماعی آشنا شده و سپس به بررسی برخی از مهم‌ترین آرای پدران و متفکران کلاسیک حوزه‌ جامعه‌شناسی می‌پردازیم و سپس با منابع اصلی، تکمیلی و همچنین رئوس مطالب هر یک از آن‌ها آشنا می‌شویم.
دوره آموزش نظریه های جامعه شناسی ۱ دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 11 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر نیما شجاعی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 469,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نظریه های جامعه شناسی ۱ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های رشته جامعه شناسی سراسر اینترنت را در صفحه رشته جامعه شناسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

آیدا

تدریس خیلی واضح و منظم بود و پاورپوینت ها و فایل های جانبی خیلی خوبی همراه آموزش هستش.

وحید

خوب بود، اکثرا تمامی مطالب رو در بر میگیره یه کم فقط اگه سطحش بالاترم بود بهتر میشد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی