اطلاعات دوره
آموزش فلسفه کانت – جامع و به زبان ساده
مسیر آموزشی

آموزش فلسفه کانت – جامع و به زبان ساده

349,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 349,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:10 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:زهرا زارع4.4
  • زمان:4 ساعت و 50 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش می خواهیم با زبانی ساده و قابل فهم به فلسفه کانت بپردازیم. ایمانوئل کانت از بزرگ ترین فیلسوفان در طول تاریخ است و بسیاری او را هم پایه افلاطون، فیلسوف یونانی، می دانند. او فیلسوفی آلمانی بود که در عصر روشنگری یا عصر عقل می زیست. نام کانت با نام سه اثر فلسفی او گره خورده است که معمولا آن ها را به سه نقد کانت می شناسیم: نقد عقل محض (یا نقد اول)، نقد عقل عملی (یا نقد دوم) و نقد نیروی حکم (یا نقد سوم). کانت معمولا به دشوار نوشتن و استفاده از جملات بسیار طولانی و در نتیجه، غیرقابل فهم مشهور است و همین امر باعث می شود که ما معمولا به خواندن تفسیرهایی که مفسران مختلف درباره فلسفه کانت نوشته اند، اکتفا کنیم و متن های فلسفی خود کانت را مطالعه نکنیم.
دوره آموزش فلسفه کانت – جامع و به زبان ساده دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط زهرا زارع مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 349,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فلسفه کانت – جامع و به زبان ساده را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مشخص نشده سراسر اینترنت را در صفحه مشخص نشده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیرحسین

عالی بود.

امیرحسین

بسیار عالی باز هم تدریس کنید.

امیر

آموزش خیلی مفید و گیرا بود .مدرس خیلی مسلط بودن ،من تدریس های دیگه کانت هم دیدم بنظرم مدرس ازبسیاری‌از اساتید صاحب نام فلسفه هم بهتر و با دسته بندی مشخص تری درس ارائه دادن.

محمد

خیلی آموزش خوب مفیدی بود و بهم خیلی کمک کرد.

آرش

سه جلسه رو دیدم. بسیار عالی و روان با ذکرِ مثال برای فهمِ بهتر. ممنون و خسته نباشید.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی