اطلاعات دوره
آموزش نقاشی با آبرنگ – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش نقاشی با آبرنگ – مقدماتی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

نقاشی به خصوص تکنیک آبرنگ که به نقاشی روحی نیز معروف است، باعث ایجاد احساس آرامش و لذت هرچه بیشتر نسبت به سایر هنرها در انسان می‌گردد. هدف از این فرادرس، ارائه کلیه نکات ضروری جهت شناخت ابزار، رنگ‌شناسی و نیز آشنایی با تکنیک‌های آبرنگ به شکلی ساده و کاربردی در دو بخش مبتدی و متوسطه بر روی موضوعاتی مثل: طبیعت، گل، حیوانات و پرتره است، به طوری که کلیه افراد با هر سطح آموزشی بتوانند با گذراندن از آن بهره‌مند شوند و در انتهای آموزش، قادر به خلق اثر هنری خود خواهند بود.
دوره آموزش نقاشی با آبرنگ – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط بهاره صادقی اکباتانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نقاشی با آبرنگ – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نقاشی سراسر اینترنت را در صفحه نقاشی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

نیما

استاد مسلط بودند و آموزش خوبی بود.

علی

بسیار عالی بود، نسبت به دوره های مشابه کامل تر و بهتر، امیدوارم سطح تکمیلی و حرفه ای، بزودی در فرادرس در اختیار علاقه مندان قرارگیرد.

فرهاد

سلام میشه دوره ابرنگ رو برگزار کنید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی