اطلاعات دوره
آموزش فرایندهای تصادفی یا اتفاقی Stochastic Processes
مسیر آموزشی

آموزش فرایندهای تصادفی یا اتفاقی Stochastic Processes

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.5/5
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:13 نظر3.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مقداد نجفی4
  • زمان:13 ساعت و 35 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این آموزش که بر اساس نظریه توابع و احتمال و همچنین توسعه نظریه مارتینگل ارائه شده است، که نظریه بسیار تخصصی است. این آموزش بر آن است که دانشجو را به صورت گام به گام از مفاهیم ساده و پایه به مباحث پیچیده برساند. از همین رو، این آموزش حاوی مثال های حل شده بسیاری است و همه کوشش نگارنده بر آن بوده است که مسائل در عین سادگی، حساسیت و دقت ریاضیاتی خود را در حین ارائه از دست ندهند.
دوره آموزش فرایندهای تصادفی یا اتفاقی Stochastic Processes دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 35 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مقداد نجفی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فرایندهای تصادفی یا اتفاقی Stochastic Processes را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

هادی الیاسی

به عنوان کسی که رشتش مالی بوده این آموزش بدردم خورد ولی یک نکته اساسی وجود داره و اونم این هست که باید تا حد زیادی به مباحث انتگرال و حسابان پایه آشنا باشید (شاید در حد کارشناسی ریاضی). نکته دوم عدم وجود مثال های کاربردی و عینی هست که بنظرم خیلی جاش خالی بود. نکته آخر حس روخونی در ارائه بود.

سینا

این آموزش برای کسایی هست که رشته ی آمار میخونن. برای بقیه افراد که اشنایی متوسط با آمار و احتمالات ندارن مناسب نیست. و اگر برای هر مطلب مثال کاربردی میزد بهتر بود تا بتونیم ببینیم این فرمول ها هر کدوم کجاها کاربرد دارن. همین طور حس روخونی از روی کتاب رو داشت نه آموزش.

پارسا

اصلا روان و ساده گفته نشد. بیشتر شبیه به یک روخوانی سخت بود. شاید بچه های ریاضی فقط بفهمن

رضا

سلام دوستان.مطمِِِِِئنم به درد رشته های ریاضی محض و کاربردی خیلی میخوره. سطحش که خیلی بالاست. اما مرجع ما در برق کتاب پاپیلوسه که شامل تخمین و ظرفیت کانال و مسایل این چنینی می باشد که امیدوارم مدرس محترم اینا رو هم در مقوله ای دیگر اراِئه نمایند. با تشکر

حسام الدین

با سلام لطفا مشخصات کتابی را که مدرس در ابتدای درس گقتند را اعلام نمایید از ویدیو قابل تشخیص نیست

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی