اطلاعات دوره
آموزش اصول و روش تحقیق + نکات کاربردی برای رشته زبان انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش اصول و روش تحقیق + نکات کاربردی برای رشته زبان انگلیسی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این آموزش ابتدا، تعریف واضحی از تحقیق و روش جمع‌آوری اطلاعات ارائه می‌شود، سپس ویژگی‌های یک تحقیق علمی را مورد بررسی قرار می‌دهیم و در این میان انواع روش‌های تحقیق را نیز بررسی می‌کنیم، سپس مراحل انجام تحقیق را ارائه می‌دهیم که در آن طرح سوال تحقیق و انواع ویژگی‌های آن، انواع فرضیه‌ها، متغیر‌ها و روش‌های تحقیق، مورد بررسی قرار گرفته شده است و در نهایت شما را به تالیف یک مقاله یا پایان‌نامه سوق می‌دهد. مباحث ارائه شده در این فرادرس، پشت سر هم، مکمل و پیش‌نیاز یکدیگر هستند.
دوره آموزش اصول و روش تحقیق + نکات کاربردی برای رشته زبان انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط نسرین ابراهیمی تازه محله مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اصول و روش تحقیق + نکات کاربردی برای رشته زبان انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی