اطلاعات دوره
آموزش مدارهای الکتریکی ۲ – جامع و کاربردی
مسیر آموزشی

آموزش مدارهای الکتریکی ۲ – جامع و کاربردی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:50 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:علی غفارپور4.5
  • زمان:10 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

درس مدارهای الکتریکی، یکی از مهم ترین و اصلی ترین دروس مورد بحث در مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق و رشته های وابسته است و حتی به جرات می توان گفت که این درس، مهم ترین درس این رشته های تحصیلی است. توانایی تحلیل یک مدار الکتریکی، مهارتی است که در تشکیل تفکر مهندسی در یک مهندس برق یا کامپیوتر، نقش بسیار زیادی دارد و در بسیاری از مواقع، عملا توانایی درک عملکرد یک سیستم، نهایتا به صورت حل یک مساله تحلیلی از مدارهای الکتریکی، قابل توصیف است.
دوره آموزش مدارهای الکتریکی ۲ – جامع و کاربردی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط علی غفارپور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدارهای الکتریکی ۲ – جامع و کاربردی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی برق سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی برق در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سجاد

خیلی تو دانشگاه از این آموزش استفاده کردم حتی امتحانمم نمره خوب گرفتم .

ماهان

من دانشجوی دانشگاه شریف بودم و با مطالب مطابقت داشت، فوق العاده بود.

بهمن

مدرس روی درس و مباحث تسلط دارن و خیلی عالی و با جزئیات تمام مطالب بیان شده بود. از استاد گرامی و سایت خوب فرادرس که این آموزش رو تهیه کردند، تشکر می کنم.

اعظم

خیلی عالی و ریز به ریز تمام مطالب بیان شده بود.

امیر حسین

سلام. از استاد گرامی و سایت خوب فرادرس که این آموزش رو تهیه کردند تشکر می کنم. به نظرم آموزش جامعی بود و توضیحات استاد برای یادگیری یا یادآوری درس کافی و کامل بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی