اطلاعات دوره
آموزش الکترونیک 2
مسیر آموزشی

آموزش الکترونیک 2

799,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 799,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:20 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:8 ساعت و 11 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

الکترونیک، علم مطالعه عبور جریان الکتریکی و اثرات عبور جریان از مدارات الکتریکی است. درس الکترونیک 2 یکی از پایه ای ترین و جذاب ترین دروس مهندسی برق است که در ادامه درس الکترونیک 1 ارائه می شود. در این فرادرس به آموزش درس الکترونیک 2 می پردازیم و سعی خواهیم کرد با مثال های ساده و بیانی ساده و شیوا، مفاهیم پایه ای و بنیادی الکترونیک 2 را آموزش دهیم. لازم به ذکر است که این آموزش در ادامه آموزش الکترونیک 1 است و لازم است دانشجویان عزیز با مطالب الکترونیک 1 آشنایی کامل داشته باشند.
دوره آموزش الکترونیک 2 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 11 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 799,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش الکترونیک 2 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

نرسی

هیچی از قلم نمی افته با تدریس این استاد.

مهرناز

این آموزش خیلی عالی بود. هیچ نقصی نداشت بیان آقای زندی هم خیلی شیوا و رسا هست.

امیر

مدرس با تسلط کامل و خیلی قشنگ تمام مطالب را بیان کردند.

علی

ایشان بسیار بسیار مدرس توانمندی هستن چه از نظر میزان تسلط و چه از نظر بیان و ارائه مطالب. تلاش مدرس برای بیان و ارائه مطالب مفید و کاربردی در محتوای آموزش به خوبی قابل مشاهده است سعی می کنند مطالب همراه با جزئیات و با دقت انتقال داده بشه.

امیر

عااااالی کلا آقای زندی فوق العاده تدریس میکنن.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی