اطلاعات دوره
آموزش نصب و راه اندازی سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن
مسیر آموزشی

آموزش نصب و راه اندازی سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.2/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در ابتدای این فرادرس به اصول عملکرد سیستم اعلام سرقت، پرداخته می‌شود و سپس تجهیزات تشکیل‌دهنده سیستم‌های اعلام سرقت و نحوه‌ سیم‌بندی، تنظیمات و اجرای این سیستم‌ها تشریح می‌شود. در ادامه سنسورهای مورد استفاده در سیستم دزدگیر اماکن و اصول عملکردی آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین سنسورهای با سیم و بدون سیم معرفی و تشریح شده و انواع پنل‌های کنترلی دزدگیر اماکن و سیم‌کشی‌های مرتبط با آن‌ها به صورت تئوری و عملی آموزش داده می‌شود. تنظیمات مربوط به این سیستم‌ها برای وارد کردن شماره‌های تلفن تماس، پیامک شرح، نحوه‌ شناسایی و کنترل با استفاده از ریموت کنترل بیان می‌گردد و همچنین نحوه کنترل سیستم اعلام سرقت با استفاده از اپلیکیشن موبایل مورد بررسی قرار می‌گیرد. هدف نهایی این آموزش، ایجاد توانایی لازم در افراد جهت نصب و راه‌اندازی کامل سیستم‌های اعلام سرقت است.
دوره آموزش نصب و راه اندازی سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 34 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سلمان حاجی‌آقاسی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نصب و راه اندازی سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی