اطلاعات دوره
آموزش کنترل سیستم های چندعاملی و شبیه سازی آن در متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش کنترل سیستم های چندعاملی و شبیه سازی آن در متلب MATLAB

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:5 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر زهرا یعقوبی4.4
  • زمان:5 ساعت و 29 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

سیستم‌های چندعاملی در سال‌های اخیر در زمینه‌های متفاوت شامل: سیستم‌های زیستی و اجتماعی، فیزیکی و شیمیایی و علوم کامپیوتر مورد توجه قرار گرفته است. اصطلاح‌های متنوع در مقاله‌ها برای پدیده‌های وابسته به رفتار جمعی روی شبکه‌های سیستم، از قبیل: رفتار گله‌ای، توافق، همگام‌سازی، تطبیق فرکانس، آرایش‌بندی، قرار ملاقات و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. پدیده‌های همگام‌سازی جمعی در سیستم‌های زیستی، اجتماعی، فیزیکی، شیمیایی و مهندسی انسانی اتفاق می‌افتد.  
دوره آموزش کنترل سیستم های چندعاملی و شبیه سازی آن در متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 29 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر زهرا یعقوبی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کنترل سیستم های چندعاملی و شبیه سازی آن در متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

عباس

کد نویسی به صورت اصولی و عالی، شبیه سازی خیلی مفید به صورت جامع بیان کردند.

سعید

با سلام. آموزش بسیار کامل و جامع بود و همه مباحث را دربر داشت به جز یک موردی که من می خواستم. در بخش اجماع به اجماع دینامیکی متغیر با زمان پرداخته نشده بود و صرفا اجماع استاتیکی بیان شده بود. با این وجود از تدریس ایشون لذت بردم و کامل به مباحث تسلط داشتن. با تشکر

مصطفی

مدرس این دوره بسیار شیوا درس میدهند و اشراف کامل به موضوع دارند.

سجاد

اموزش بسیار عالی و بازبانی شیوا هست...اما اگه متن مقالات رو بیشتر بررسی میکردن مخصوصا اثبات ها بهترم میشد.ممنون

مهدیه

آموزش بسيار مفيدي هست. مطالب به صورت مفهومي و كاربردي بيان شده است. مثال هاي شبيه سازي هم بسيار مفيد هستند. به نظر من اين ٥ ساعت آموزش بسيار مفيدتر از يك دوره كامل درس سه واحدي هست كه در مقاطع تحصيلات تكميلي ارائه ميشود. پاسخگويي مدرس هم بسيار عالي، مفيد و در كمترين زمان ممكن است. با تشكر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی