اطلاعات دوره
آموزش کتیا CATIA برای مدلینگ حجمی
مسیر آموزشی

آموزش کتیا CATIA برای مدلینگ حجمی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:45 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:حامد آهنگر دارابی4.8
  • زمان:16 ساعت و 48 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

امروزه بسیاری از شرکت ها در سطح دنیا و در درجه های مختلف از نرم افزار CATIA در زمینه های مهندسی، ساخت و تولید استفاده می کنند. کشور ما ایران نیز از این مقوله مستثنا نبوده و همگام با پیشرفت جهانی، نیازمند توسعه در تمامی زمینه ها به خصوص در زمینه کامپیوتر و نرم افزارهای وابسته به آن است. در این آموزش تلاش می شود تا کاربران، مهندسان و دانشجویان با مدلینگ کامپیوتری به کمک این نرم افزار آشنا شده و ضمن کسب توانایی در آن، فاصله بین آموخته های دانشگاهی و نیاز صنعتی کشور را کم و کمتر نمایند.
دوره آموزش کتیا CATIA برای مدلینگ حجمی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 16 ساعت و 48 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط حامد آهنگر دارابی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کتیا CATIA برای مدلینگ حجمی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

فرید

برای شروع عالیه

حسن

خوب بود ولی به نظرم برای پیشرفته شدن، نیازه به منابع دیگه هم تسلط داشته باشیم تا بتونیم تخصصی تر یاد بگیریم.

علی

من کامل دیدم خوب دیدم، فقط آخرش نیاز داشت روی مبحث محیط بیشتر کار کنند.

abolfazl

خیلی ساده و بیان شیوایی مطالب توضیح میدن و سعی کردن محتوا همرا با جزئیات باشه و این به نظرم نکته مثبت آموزش هست. مدرس نکات مفیدی و کاربردی با دقت توضیح دادن و تسلط خوبی روی موضوعات دارن. تشکر از شما و مدرس گرامی.

مرتضی

خیلی خوبه، توضیحاتشون خیلی کامله. برای کارم نیاز داشتم که این آموزشو خریدم، الگوهایی که در می آوردن خیلی خوب بود، ممنون.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی