اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی پیاده سازی کنترل مد لغزشی سیستم های مکانیکی در متلب
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی پیاده سازی کنترل مد لغزشی سیستم های مکانیکی در متلب

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:هادی بیضایی4.4
  • زمان:2 ساعت و 54 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس به منظور آشنایی اولیه با کنترل مد لغزشی، در درس یکم ابتدا به مفاهیمی از کنترل مد لغزشی و کاربردهای آن‌ها اشاره می‌شود. در درس دوم برای سیستم دینامیکی پاندول معکوس (Inverted Pendulum)، کنترل مد لغزشی، کنترل بر پایه خطی‌ساز فیدبک و کنترل مد لغزشی بر پایه Backstepping پیاده‌سازی می‌شود. در درس سوم و چهارم کنترل مد لغزشی و خطی‌ساز فیدبک برای کنترل دینامیک مستقیم و سپس دینامیک معکوس بازوی ربات‌های دو و سه درجه آزادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تلاش این آموزش پیاده‌سازی کنترل مد لغزشی بر روی سیستم‌های دینامیکی در محیط متلب - سیمولینک (Simulink - MATLAB) است، از این رو دانش اولیه‌ای از کنترل غیر خطی و رباتیک نیازمند است.
دوره آموزش مقدماتی پیاده سازی کنترل مد لغزشی سیستم های مکانیکی در متلب دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 54 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط هادی بیضایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی پیاده سازی کنترل مد لغزشی سیستم های مکانیکی در متلب را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

نگین

خیلی راضی بودم. هم مدرس خوب توضیح میدادند، هم آموزش کامل بود، هم مثال داشت و هم مثال ها کاربردی و عملی حل شده بود. ممنونم ازتون.

علی

با سلام. واقعا عالی بود برای من. انصافا خیلی کاربردی و مفید بود. البته اگر زمینه کنترل غیر خطی و رباتیک رو داشته باشین. ممنون از استاد درس آقای بیضایی.

نگین

بسيار كامل و عالي

محمد

بسیار عالی بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی