اطلاعات دوره
آموزش طراحی و تحلیل راکتورهای بستر سیال
مسیر آموزشی

آموزش طراحی و تحلیل راکتورهای بستر سیال

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:آرش عباسی4.1
  • زمان:2 ساعت و 37 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش ابتدا مقدمه و مفاهیم پایه سیال‌سازی، مانند: خصوصیات ذرات ‌ریز و طبقه‌بندی آن‌ها بیان شده سپس جزئیات دقیقی در مورد مهندسی سیال‌سازی و سیستم‌های مختلف بستر سیال، مانند: تجهیزات یک بستر سیال، انواع رژیم جریان، انتقال جرم و حرارت و... بررسی شده است. در ادامه طراحی راکتورهای بستر سیال مورد مطالعه قرار گرفته و پارامترهای مختلفی که در طراحی حائز اهمیت است مانند: مدل‌های راکتور و نوع واکنش‌ها بررسی و در نهایت کاربردهای راکتورهای بستر سیال در فرایندهای نفت و پتروشیمی مرور شده است.
دوره آموزش طراحی و تحلیل راکتورهای بستر سیال دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 37 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط آرش عباسی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی و تحلیل راکتورهای بستر سیال را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

با سلام. به نظرم آموزش خیلی خوبی بود و مبنای پارامترهای این فیلد رو با روابط مختلفی که برای رژیم های این حوزه وجود داره رو خوب توضیح دادند. فقط تنها مشکلی که به نظرم وجود داشت این بود که رفرنس هر معادله یا جدول یا نمودار و غیره رو به صورت دقیق ذکر نکرده بودند، به جز این مورد جزئی، عالی بود. با تشکر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی