اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با انواع قالب های فلزی
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با انواع قالب های فلزی

569,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 569,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سید محمد موسوی4.6
  • زمان:7 ساعت و 3 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس علاوه بر اصول طراحی از استانداردهای بین‌المللی استفاده می‌کنیم. در این آموزش قصد داریم مبانی تئوری و طراحی را ترکیب کرده و با استفاده از استانداردهای تعیین شده، آن‌ها را در راه طراحی یک قالب کامل و استاندارد که بتوان آن را حتی به فرایند ساخت نزدیک کرد و یا در صورت نیاز از آن برای رسیدن به تولید قطعه استفاده کرد، جهت دهیم.
دوره آموزش آشنایی با انواع قالب های فلزی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 3 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سید محمد موسوی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با انواع قالب های فلزی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

با این آموزش تونستم خیلی خوب به این مبحث وارد شوم؛ خیلی عالی بود.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی