اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی PTC Creo Parametric برای مدل سازی سه بعدی قطعات صنعتی
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی PTC Creo Parametric برای مدل سازی سه بعدی قطعات صنعتی

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:شایان روح بخش4.7
  • زمان:3 ساعت و 6 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس هدف آشنایی با نرم‌افزار PTC Creo Parametric به منظور طراحی، مونتاژ و نقشه‌کشی است و دستورهای مختلف نرم‌افزار در قالب انجام مثال‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرند. ابتدا در مورد طراحی قطعات سه‌بعدی مطالبی مطرح و سپس به بحث درباره محیط اسمبلی پرداخته می‌شود و در نهایت محیط نقشه‌کشی مورد بحث قرار می‌گیرد. مثال‌های محیط طراحی سه‌بعدی به طوری انتخاب شده‌اند که مباحث طراحی دو‌بعدی در خلال آن‌ها مورد بررسی قرار گیرد. سعی شده است که تا حد ممکن از قطعات صنعتی برای مثال‌ها استفاده شود. در نهایت مخاطب می‌تواند عموم قطعات صنعتی رایج را با استفاده از دستورها و تکنیک‌های تدریس شده در این آموزش، طراحی کند.
دوره آموزش مقدماتی PTC Creo Parametric برای مدل سازی سه بعدی قطعات صنعتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 6 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط شایان روح بخش مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی PTC Creo Parametric برای مدل سازی سه بعدی قطعات صنعتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مهدی

مربوط به حیطه هم کاری و هم تحصیلی خیلی کمک کرد و کیفیت خیلی خوبی داشت.

امین

مدرس تمام مطالب را با بیانی ساده مطرح کرده بودند، که فهم آن خیلی راحت بود، فرادرس را به تمام دوستانم پیشنهاد می کنم.

رشید

با سلام مجموعه فریادرس، اول از همه میخواستم از شما بعنوان یکی از بهترین موسسات آموزشی حال حاضر یاد کنم. و یک خسته نباشید و درود مخصوص برای آقای شایان روح بخش مینویسم که این فیلم آموزشی رو آماده کردند.هزاران آفرین دارید شما کاری که استاد من در 8 جلسه بصورت غیر حرفه ای انجام دادن رو که من خیلی با بی علاقگی (بخاطر نحوه تدریس ایشون) دنبال میکردم آقای روح بخش خیلی روان در 20 دقیقه اول اولین فیلم آموزشی توضیح دادن، بسیار با استعداد در تشریح، آفرین

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی