اطلاعات دوره
آموزش طراحی مکانیزم ها و بهینه سازی آن در متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش طراحی مکانیزم ها و بهینه سازی آن در متلب MATLAB

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این فرادرس ضمن آشنایی اولیه با انواع مکانیزم‌های حرکتی و اطلاع از نحوه عملکرد آن‌ها به طراحی مکانیزم چهارمیله‌ای که یکی از ساده‌ترین و در عین حال پرکاربردترین مکانیزم‌های موجود است، پرداخته می‌شود. روند طراحی مکانیزم چهارمیله‌ای در سه حالت تولید مسیر، تولید حرکت و تولید تابع ارائه می‌گردد. همچنین با کدنویسی روابط در نرم‌افزار MATLAB‎ علاوه بر تغییر در شرایط طراحی در Runهای مختلف، می‌توان با رسم مکانیزم و نمودارهای مربوطه، از نحوه عملکرد آن اطلاع یافت. همچنین در مباحث پایانی، مساله طراحی مکانیزم به یک مساله بهینه‌سازی تبدیل شده و نحوه اعمال قیود طراحی نیز آموزش داده می‌شود. طراحی بهینه مکانیزم برای تعداد نقاط دقت مختلف با استفاده از روش‌های فراابتکاری، کدنویسی شده و حل می‌گردد.
دوره آموزش طراحی مکانیزم ها و بهینه سازی آن در متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سید مجتبی واردی کولایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی مکانیزم ها و بهینه سازی آن در متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی مکانیک سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی مکانیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

سلام و وقت بخیر به مدرس عزیز از مدرس گرامی تشکر می کنم از بابت آموزش خوبی که ارائه کردن، کیفیت آموزش خیلی خوبه و مطالب به صورت دقیق گفته شده همراه با جزئیات با آرزوی موفقیت برای فرادرس عزیز

سامان

عالی بودخلاصه و فوق العاده مفید. خدا قوت میگم بهتون و به چنین اساتیدی باید افتخار کرد

هلیا

برای بخش پایانی پروژه ام از این آموزش استفاده کردم، بی اندازه مفید و کاربردی بود و بیان مطالب خیلی خوبی داشت. از مدرس آموزش تشکر میکنم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی