اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی مدیریت پروژه های ساختمانی با MSP یا ام اس پروجکت MS Project
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی مدیریت پروژه های ساختمانی با MSP یا ام اس پروجکت MS Project

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:33 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد فیروزی4.3
  • زمان:1 ساعت و 52 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

یکی از قدرتمندترین برنامه های زمان بندی پروژه ها در حوزه های مختلف، برنامه Microsoft Project (مایکروسافت پراجکت) است که محیطی کاربرپسند دارد. با توجه به محبوبیت این نرم افزار در شرکت های پیمانکار، مشاور و کارفرما، تسلط به آن برای مهندسین یک وجه تمایز محسوب می شود و هر شخصی که به برنامه ریزی، مدیریت و کنترل پروژه علاقه ‎مند است باید به خوبی بتواند با آن کار کند. هدف از این فرادرس، تهیه برنامه زمان بندی یک پروژه ساختمانی با استفاده از نرم افزار Microsoft Project است که کلیه فرایندهای لازم جهت تهیه یک برنامه زمان بندی کامل و اصولی را به صورت کاربردی شامل می ‎شود. با توجه به موارد مطروحه، این آموزش یک فرصت بسیار مناسب برای تسلط به نرم افزار برای شاغلان و علاقه مندان به پروژه است.
دوره آموزش مقدماتی مدیریت پروژه های ساختمانی با MSP یا ام اس پروجکت MS Project دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 52 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد فیروزی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی مدیریت پروژه های ساختمانی با MSP یا ام اس پروجکت MS Project را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد رضا

از نکته های آموزش استفاده کردم. پی دی اف ها کامل هست.

فاطمه

بسیار عالی بود از لحاظ توضیح های دقیق و مثال های ساختمانی و پروژه محور.

حسین جعفری

با توجه به زمان اختصاص داده شده برای دوره واقعا عالی بود

مرتضی

باسلام و احترام با توجه به مدت زمان اختصاص داده شده بسیار عالی و کاربردی بود. البته به نظرم نیاز بود بخش گزارشات مفصل تر بیان میشد. تشکر بسیار از مدرس عزیز و فرادرس

احسان

خیلی خوب بود و محتوای واقعا خوبی داشت آموزش.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی