اطلاعات دوره
آموزش پروژه محور تری دی مکس – مدل سازی ساختمان در 3ds Max
مسیر آموزشی

آموزش پروژه محور تری دی مکس – مدل سازی ساختمان در 3ds Max

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:15 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد دیدبان4.3
  • زمان:12 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هدف از ارائه این آموزش، بالا بردن توانایی کاربران رشته های معماری و عمران در ساخت مدل های سه بعدی ساختمان و اجزای مختلف آن در حداقل زمان ممکن و ساخت متریال مناسب به کمک موتور رندر V-Ray برای اجزای ساختمان است. با استفاده از این آموزش، ایجاد رندرهای (Render) واقعی از نمای بیرونی و فضای داخلی ساختمان با متریال و نور مناسب، از صحنه دید دوربین امکان پذیر خواهد بود. استفاده از نرم افزار تری دی مکس (3ds Max) به دلیل نیاز به مدیریت و ارائه طرح های واقعی و کاربردی برای مهندسین معماری و ساختمان بسیار ضروری است. قابلیت هایی که امروزه در این نرم افزار وجود دارد، باعث می شود تا هنرجویان و دانشجویان رشته های معماری، عمران و سایر رشته های مرتبط از قابلیت های آن در ارائه طرح ها و مدل های سه بعدی واقعی استفاده نمایند.
دوره آموزش پروژه محور تری دی مکس – مدل سازی ساختمان در 3ds Max دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد دیدبان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پروژه محور تری دی مکس – مدل سازی ساختمان در 3ds Max را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

حمیدرضا

من خودم مدرس هستم، پیشنهاد منشاهده این آموزش رو خیلی زیاد توصیه میکنم، نسبت به تمامی آموزش هایی که در این زمینه دیدم خیلی بهتر بود.

هادی

من مطالب انگلیسی در خصوص این آموزش اصلا تهیه نکردم و برای همین نمیتونم خیلی مقایسه کنم، اما تا اونجایی که میتونم بگم، این درس خیلی گسترده بود و به حدی آموزش خوب بود که اگه خودمو تو این زمینه بیشتر تقویت میکردم میتونستم پروژه ای تو این زمینه کار کنم.

زهرا

خیلی آموزش خوبی بود ازش کلی یاد گرفتم.

محمد

از پایه شروع میکنه و کم کم میره سمت بالا، آدم مطمئن میشه همه چی رو یاد گرفته.

احسان

یه ویژگی خوب آموزش پروژه محور بودن هست و مطالبی که یاد میگیرید در قالب پروژه میتونید پیاده سازی کنید میتونه در یادگیری تاثیر داشته باشه. مطالب همراه با جزئیات و در حد کفایت ارائه شده و تسلط مدرس روی موضوعات خوب هست.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی