اطلاعات دوره
آموزش تحلیل سازه ها – پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش تحلیل سازه ها – پیشرفته

899,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 899,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

تحلیل سازه ها یکی از دروس اصلی رشته مهندسی عمران و هوافضا می باشد که به بررسی، تحلیل و پیش بینی نیروهای داخلی، عکس العمل های تکیه گاهی و تغییر شکل های سازه ها با استفاده از قوانین ریاضی و فیزیک می پردازد. در این فرادرس تلاش گردیده است تا بررسی پیشرفته تر و کامل تر عناوین این درس به خوبی پوشش و توضیح داده شود، تا علاوه بر فراهم آوردن آمادگی لازم برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، برای یادگیری دانشجویان در طول ترم نیز کارآمد باشد.
دوره آموزش تحلیل سازه ها – پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت و 31 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سید مسعود شیرخورشیدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 899,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تحلیل سازه ها – پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهدی

خیلی مجموعه کامل و آموزنده بود. من خیلی راضی بودم. تشکر.

زینب

خیلی خیلی مثال های خوبی حل کرده بودن واقعا عالی بود.

علی

مطالب جامعیت خوبی داشتند. و نیازی به آموزش دیگری نبود.

ایمان

برای درسی بوده که تهیه کردم، من راضی بودم و محتواش خیلی خوب پیش رفت.

محمد

یه مقدار کلی بود، اما فایل های PDF خیلی خوب و راضی کننده بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی