اطلاعات دوره
آموزش سازه های فولادی ۲ – مرور و حل تست کنکور ارشد
مسیر آموزشی

آموزش سازه های فولادی ۲ – مرور و حل تست کنکور ارشد

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیدرضا چرخی0
  • زمان:6 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

درس سازه های فولادی یکی از مباحث بسیار مهم رشته عمران است که فراگیری مباحث این درس بسیار حیاتی و مورد نیاز، چه در بحث طراحی ساختمان فولادی و چه در بحث کار در پروژه های واقعی، لازم و ضروری است. معمولا در برخی دروس، تئوری نقش بسیار مهمی در واقعیت های عملی دارد و همیشه برای انجام یک کار دانستن تئوری ها می تواند کمک بسیار زیادی در پروژه های عملی داشته باشد. در این فرادرس قصد داریم با آموزش نکات کنکوری و حل تست یک سری مباحث تئوری درس سازه های فولادی 2 که مربوط به بخش دوم مباحث مربوط به درس طراحی سازه فولادی است، بپردازیم.
دوره آموزش سازه های فولادی ۲ – مرور و حل تست کنکور ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیدرضا چرخی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سازه های فولادی ۲ – مرور و حل تست کنکور ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علیرضا

لطفا دوستانی که این درس را مطالعه کردند نظر بدهند

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی