اطلاعات دوره
آموزش اپنسیس – مدل سازی انواع سازه ها با OpenSees
مسیر آموزشی

آموزش اپنسیس – مدل سازی انواع سازه ها با OpenSees

549,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 549,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:21 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:احسان عرفانی4.3
  • زمان:7 ساعت و 6 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش سعی شده است با زبانی ساده نرم افزار OpenSees آموزش داده شود. از دانلود و نصب نرم افزار گرفته تا انجام تحلیل که شما بعد از مشاهده این فیلم قادر خواهید بود که انواع سازه های دو بعدی و سه بعدی (فولادی و بتنی) رو مدل سازی، بارگذاری و تحلیل (پوش آور - تاریخچه زمانی - ثقلی) کنید و همچنین توانایی انتقال مدل از سپ به اپنسیس را پیدا می کنید و با نرم افزارهای جانبی TCL Editor و ++Notepad و Excel برای مدل سازی راحت تر و دقیق تر آشنایی پیدا می کنید.
دوره آموزش اپنسیس – مدل سازی انواع سازه ها با OpenSees دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت و 6 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط احسان عرفانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 549,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اپنسیس – مدل سازی انواع سازه ها با OpenSees را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد

خیلی خوب بود؛ من خیلی دوستش داشتم آموزش روان و گویایی بود.

امیرعلی

عالی عالی

احسان

سطح و محتوای علمی آموزش پایین بوده و صرفا جهت یادگیری ابتدایی دستورات نرم افزار کاربرد دارد.

اصلان

آموزش متوسطی هست بد نیست و یه جاهایی ناقص هست. برای شروع کردن خوبه.

مهسا

ForceBeamColumn2d: :update() -- could not invert flexibility سلام بعد از مدلسازی قاب دو بعدی این ارور رو داد نرم افزار کسی میدونه این ارور برای چیه?

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی