اطلاعات دوره
آموزش سیستم های انتقال آب
مسیر آموزشی

آموزش سیستم های انتقال آب

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.5/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر2.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر مهدی صاحبی2.7
  • زمان:4 ساعت و 2 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

پروژه های آبرسانی شهری معمولا پرهزینه و زمان بر هستند. به همین علت، مساله طراحی صحیح سیستم های انتقال و پخش آب، اهمیتی دوچندان می یابد. در یک پروژه آبرسانی تخصص های مختلفی درگیر می شوند و در این میان مهندسین مکانیک یا مهندسین عمران، یکی از وظایف مهم یک پروژه آبرسانی، شامل طراحی تاسیسات ورودی آب به تلمبه خانه ها، سیستم های پمپاژ، طراحی شبکه لوله و خط انتقال آب را بر عهده دارند. این فرادرس، به مبحث آموزش طراحی تاسیسات مکانیکی در انتقال و توزیع آب می پردازد.
دوره آموزش سیستم های انتقال آب دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 2 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر مهدی صاحبی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سیستم های انتقال آب را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی مکانیک سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی مکانیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مسعود

همین سرفصل ها خوب تدریس شدند اما شاید یکی دو تا فصل اضافه بشه، یه مقدار حجم مطالب کامل تر بشه بهتره، یا یک آموزش تکمیل تر ارائه بشه. بنده مدرس دانشگاه هستم به نظرم تقریبا تمام درس های فرادرس نسبت به جاهای دیگه بهتره، توضیحات خوب و دوره ها تون خوبند ولی بعضی از درس هاتون مثل این دوره کامل نیست.

سارا

توضیحات به اندازه بود نه کم نه زیاد. لطفا آموزش بناهای آبی منتشر کنید الان یکسال منتظر ارائه این آموزش هستم.

میلاد

متوسط هست قویی کار نشده و مطالب کلی گفته شده.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی