اطلاعات دوره
آموزش هیدرولیک
مسیر آموزشی

آموزش هیدرولیک

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

درس هیدرولیک از جمله دروس مهم و پایه ای در گرایش های عمران آب است و دانشجویان گرامی که علاقه مند هستند تا در آینده در این زمینه عمرانی فعالیت کنند بایستی به خوبی این درس را فراگیرند. از سوی دیگر درس هیدرولیک در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد نیز مطرح می گردد و از جمله دروسی است که با در دست داشتن منبعی مناسب می توان به راحتی تست های مربوط به آن را زد. در این فرادرس هدف آموزش کامل مباحث هیدرولیک با استفاده از مدرسین متخصص در این زمینه می باشد.  
دوره آموزش هیدرولیک دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 25 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط ارسلان بهزادی پور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش هیدرولیک را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علیرضا

استادای قبل ایشون سوء تفاهم بود! خیلی مسلط هستن و عالی درس میدن. ممنون فرادرس کیفیت فوق العادس

آیین

واقعا خوب بود و پایه رو خوب توضیح دادند.

حسین

بهترین آموزش دانشگاهی که تا الان از فرادرس دیدم.  واقعا قابل فهم توضیح داده میشه.

مجتبی

خیلی خوب و کاربردی . تشکر از مدرس بابت تدریس خوب همراه با مثال های کاربردی

محمود

مدرس خوب بود، توی ارشد داشتم ازش استفاده می کردم و اشکلاتمو تونستم باهاش برطرف کنم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی