اطلاعات دوره
آموزش طراحی ساختمان های بتن مسلح ۲ – بتن آرمه
مسیر آموزشی

آموزش طراحی ساختمان های بتن مسلح ۲ – بتن آرمه

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمد مساوات0
  • زمان:5 ساعت و 50 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

بتن آرمه، یکی از موفق‌ترین ابداعات در حوزه مهندسی عمران، نقشی اساسی در توسعه سازه‌ها و معماری ایفا می‌کند. رفتار مکانیکی خاص این مصالح، توام با پیچیدگی‌هایی است که در صورت شناخت آن‌ها، دریچه جدیدی به طراحی سازه‌ای باز می‌شود. در این آموزش می‌آموزیم که چطور اعضای ستون، دال، دیوار و شالوده را طراحی کنیم و ملاحظات خدمت‌پذیری و لرزه‌ای را در طراحی منظور کنیم، همچنین درآمدی بر بتن پیش‌تنیده خواهیم داشت.
دوره آموزش طراحی ساختمان های بتن مسلح ۲ – بتن آرمه دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمد مساوات مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی ساختمان های بتن مسلح ۲ – بتن آرمه را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی