اطلاعات دوره
آموزش مهندسی فرودگاه
مسیر آموزشی

آموزش مهندسی فرودگاه

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر نوید ندیمی5
  • زمان:10 ساعت و 43 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

مهندسی فرودگاه یكی از دروس كارشناسی مهندسی عمران و نیز كارشناسی ارشد گرایش‌های راه و ترابری و برنامه‌ریزی حمل و نقل است. نظر به رشد و توسعه حمل و نقل هوایی در دنیا و ایران، لازم است تا مهندسین عمران با اصول مهندسی فرودگاه به عنوان یكی از زیرساخت‌های مهم كشورها آشنا شوند. در این فرادرس سعی شده تا اصول برنامه‌ریزی و طراحی فرودگاه‌ها در فصول مختلف با جزئیات و مثال‌های كاربردی آموزش داده شود. این فرادرس شامل: مقدماتی در رابطه با جایگاه حمل و نقل هوایی و فرودگاه در دنیا و ایران، اقتصاد فرودگاه، برنامه‌ریزی و پیش‌بینی در فرودگاه، ورودی‌های لازم برای طراحی اجزای فرودگاه، ارتباط اجزای مختلف فرودگاه، تعیین جهت باند پرواز، موانع اطراف فرودگاه، طرح هندسی باند پرواز، باند خزش، خطوط خزش و ایپرون‌ها و نهایتا طراحی اجزای بخش زمینی فرودگاه شامل ترمینال، جلوخان، راه‌های دسترسی و… می‌شود.
دوره آموزش مهندسی فرودگاه دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 43 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر نوید ندیمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مهندسی فرودگاه را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

صابر

با سلام بنده این آموزش را تهیه کردم و بنظرم تدریس مهندسی فرودگاه توسط آقای دکتر ندیمی با بیان بسیار عالی صورت گرفته و همچنین مطالبی که ایشان ارائه کرده اند بسیار جامع و بروز است. لازم به ذکر است ایشان صاحب یکی از بهترین کتابها در زمینه مهندسی و برنامه ریزی فرودگاه هستند.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی