اطلاعات دوره
آموزش فیزیک خاک پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش فیزیک خاک پیشرفته

619,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3
وضعیت قیمت: 619,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

مطالب ارائه شده در فیزیک خاک مقدماتی دوره‌ کارشناسی، به طور عمده به صورت ساده‌سازی شده و بدون ورود به مسائل تئوریک ارائه می‌شود و لذا دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی نیاز دارند تا ضمن بازآموزی مفاهیم فوق، مسائل تئوریک علم فیزیک خاک را نیز بررسی نمایند. البته لازم به یادآوری است که مطالب به نحوی بیان شده است که یک نفر با اطلاعات اندک در خصوص فیزیک خاک نیز بتواند به یادگیری مطالب بپردازد.  
دوره آموزش فیزیک خاک پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 13 ساعت و 38 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر مهدی رحمتی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 619,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فیزیک خاک پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی