اطلاعات دوره
آموزش مدل سازی سه بعدی با تری دی اس مکس 3ds MAX – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش مدل سازی سه بعدی با تری دی اس مکس 3ds MAX – مقدماتی

879,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6/5
وضعیت قیمت: 879,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:33 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیررضا نیک خواه4.5
  • زمان:6 ساعت و 51 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

تری دی مکس (3ds MAX) نرم افزاری با توانایی ساختن مدل های سه بعدی، تحرک بخشیدن و رندی محسوب شده که از قدرتمندترین نرم افزارها برای انیمیشن سازی در عرصه گرافیک است. در معماری ساختمان، طراحی صنعتی، تولید انیمیشن و فیلم، افکت های بازی کامپیوتری و شبیه سازی تصاویر به دلیل کارایی ساده و امکانات آن، کاربرد دارد. در این فرادرس، از نحوه آغاز به کار در برنامه تا رندر تصاویر به صورت متوالی به صورت کامل و با جزییات آموزش داده می شود.
دوره آموزش مدل سازی سه بعدی با تری دی اس مکس 3ds MAX – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 51 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیررضا نیک خواه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 879,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدل سازی سه بعدی با تری دی اس مکس 3ds MAX – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مجید

برای معماری بسیار مفید است.

ارغوان

جامع و کامل بود. توضیحات خوبی داشت.

امید

آموزش کامل نیست و همه مطالب ارائه نشده، یه سری از مباحث ناقص مونده به همین دلیل موقع یادگیری یه سری سوالات و مشکلات پیش میاد واسه آدم. به مجموعه فرادرس پیشنهاد می کنم سرفصل هایی که برای آموزش انتخاب می کنید جامع باشه و در کنار سرفصل ها مدرس هم بتواند مطالب تمامی مطالب با جزئیات و به صورت دقیق ارائه کنه

حمید

عالی بود، با اینکه من از قبل با اين نرم افزار کار کرده بودم اما نکاتی گقته شد که من نمیدونستم، استاد بسیار عالی و شمرده توضیح میدن،سپاسگزارم ازتون، ای کاش آموزش ویری یا کرونا رندر رو هم میذاشتن.

شهاب

در حدی اطلاعات میداد که پوشش دهیش برای ترم خوب بود، کیفیت فیلم عالی بود و مدرس با حوصله درس میدادند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی