اطلاعات دوره
آموزش پروژه محور تری دی مکس – ساخت کابینت در 3ds Max
مسیر آموزشی

آموزش پروژه محور تری دی مکس – ساخت کابینت در 3ds Max

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:26 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:آرمین جهانگیری4.7
  • زمان:5 ساعت و 54 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس، علاوه بر آشنایی با نکات فنی و استاندارد مورد استفاده در صنعت مبلمان صفحه ای در ایران، بیشترین تاکید بر روی اجرای سه بعدی پروژه ها در نرم افزار 3ds Max (تری دی مکس) است. با توجه به گستردگی نرم افزار مکس و پیچیدگی های استفاده از آن و همچنین نبود مرجعی مناسب برای آموزش تخصصی مبلمان صفحه ای، در این آموزش سعی شده تا مطالب براساس موارد کاملا کاربردی و با دیدگاه بازار محوری توضیح داده شود تا هنرجویان با هر سطح از شناخت سه بعدی بتوانند از آن بهره بگیرند.
دوره آموزش پروژه محور تری دی مکس – ساخت کابینت در 3ds Max دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 54 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط آرمین جهانگیری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پروژه محور تری دی مکس – ساخت کابینت در 3ds Max را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

رضا

این آموزش برای من بسیار عالی و کاربردی بود. استاد به مبحث ارائه شده کاملاً مسلط بودند و توضیحات تکمیلی خیلی خوبی ارائه دادند.

حسین

کامل ،کوتاه ،بسیار کاربردی این آموزش یه سرمای گذاری عالیی

عطا

خیلی خوب بود، چون بحث 3dmax خیلی گستردست و ایشون روی مباحث کابینت خیلی خوب تونسته بودن مانور بدن و خوب کار کنن.

ati

عالی عالی عالی

احسان

سلام مباحث گفته شده برای پایه مقدماتی و شروع آموزش مناسبه، همین مطالب خوبه میتونید مطالب مفیدی یاد بگیرید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی