اطلاعات دوره
آموزش معماری معاصر ۱
مسیر آموزشی

آموزش معماری معاصر ۱

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:هاشم بهمن یار4.5
  • زمان:9 ساعت و 56 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

درس معماری معاصر 1، از واحدهای درسی رشته‌ها و گرایش‌های مختلف معماری در مقطع کارشناسی است. معماری مدرن، حاصل عوامل متعددی همچون: پیشرفت‌های علم، توسعه فلسفه، خردگرایی (Rationalism) و پیشرفت تکنولوژی است و ریشه‌های این سبک و اندیشه‌های آن، به دوران رنسانس (Renaissance) باز می‌گردد. هدف از این آموزش، آشنایی دانشجویان با سبک های مختلف معماری مدرن و همچنین تاریخ معماری معاصر به خصوص سبک مدرن، فلسفه آن و همچنین معماران بزرگ این سبک است.  
دوره آموزش معماری معاصر ۱ دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط هاشم بهمن یار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش معماری معاصر ۱ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

آلاله

من اولین خریدم رو که از فرادرس تهیه کردم از بس که برام سودمند بود، شروع کردم برای کارای دیگه آموزش تهیه کردم از فرادرس. من در حال حاضر دارم فوق می خونم و خوبه که در زمینه معماری هم آموزش هاتون رو گسترش بدید. این آموزش هم خوب بود، اگر تخصصی تر ارائه بشه هم خوبه.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی