اطلاعات دوره
آموزش گیاه شناسی کاربردی
مسیر آموزشی

آموزش گیاه شناسی کاربردی

469,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8
وضعیت قیمت: 469,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:ریحانه خرم روئی4.2
  • زمان:4 ساعت و 56 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این فرادرس با ارائه تاریخچه‌ای از علم و هنر طراحی کاشت تا مباحث پیشرفته ترکیب گیاهان، در پی ایجاد توانمندی برای استفاده از اصول معماری و منظرسازی در کنار علوم باغبانی و گیاه‌شناسی است و فرایند انتخاب گیاهان مناسب برای طرح کاشتی زیبا و کارآمد را با ارائه تصویری واقعی و گرافیکی مورد بحث قرار می‌دهد. موضوعات عنوان شده در این آموزش علاوه بر آنکه زمینه بهره‌گیری از اصول علمی و عملی طراحی کاشت را برای معماران منظر، طراحان محیط زیست، مهندسان فضای سبز و علوم کشاورزی فراهم می‌کند، می‌تواند برای سایر علاقه‌مندان به رشته طراحی منظر و فضای سبز نیز مفید واقع شود.
دوره آموزش گیاه شناسی کاربردی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط ریحانه خرم روئی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 469,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش گیاه شناسی کاربردی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مرتضی

یه آشنایی کلی در مورد آموزش پیدا کردم و مباحثی که شک و تردید داشتم رو تونست راهنماییم کنه.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی