اطلاعات دوره
آموزش معماری معاصر ۱ – نکته و تست کنکور ارشد
مسیر آموزشی

آموزش معماری معاصر ۱ – نکته و تست کنکور ارشد

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فرناز رازانی0
  • زمان:5 ساعت و 33 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این آموزش بخشی از تاریخ معماری بوده که از دروس تخصصی کارشناسی مهندسی معماری است و در سال‌های اخیر مورد توجه طراحان کنکور ارشد و دکتری قرار دارد. همچنین طراحان در حل مسائل و فرایند طراحی و دستیابی به Conceptهای مرتبط با سبک طراحی به آن نیاز دارند که این مساله اهمیت پرداختن به موضوع را بیشتر می‌کند. در این فرادرس، با دوره‌ها و جنبش‌های مهم تاریخ معماری معاصر غرب و ایران آشنا خواهیم شد و همچنین کلیدواژه‌ها و نکات جمع‌بندی مرتبط با موضوع ارائه می‌گردد. در فصول آخر سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری جهت بررسی نکات مهم نیز بررسی می‌شود.
دوره آموزش معماری معاصر ۱ – نکته و تست کنکور ارشد دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 33 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فرناز رازانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش معماری معاصر ۱ – نکته و تست کنکور ارشد را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی