اطلاعات دوره
آموزش پایه ای چرم دوزی + دوخت جاکارتی
مسیر آموزشی

آموزش پایه ای چرم دوزی + دوخت جاکارتی

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.8/5
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر2.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مرضیه غفاری2.5
  • زمان:2 ساعت و 29 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

چرم‌دوزی هنر و صنعتی است که هنرمند بر اساس الگو با دوخت دستی به خلق مصنوعات چرمی مختلفی از جمله کیف، کفش، کمربند، قلمدان و… می‌پردازد. در این فرادرس شما با هنر و صنعت چرم‌دوزی آشنا می‌شوید. از دروس این آموزش می‌توان به ابزارهای چرم‌دوزی، انواع دوخت، طراحی الگو و برش طرح اشاره کرد. پس از گذراندن این آموزش قادر خواهید بود به توان تولیدی، بهره اقتصادی و ایجاد کسب­ و کار بپردازید.
دوره آموزش پایه ای چرم دوزی + دوخت جاکارتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 29 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مرضیه غفاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پایه ای چرم دوزی + دوخت جاکارتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های خیاطی سراسر اینترنت را در صفحه خیاطی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

فرشته

بیان و محتوا آموزشی خوب بود ولی یکم تایمش کم بود ولی دز تایم کوتاه محتواش خوب بود.

فرشته

سلام، ممنون از آموزش خوبتون، امیدوارم آموزش های پیشرفته رو هم ارائه بدین، فقط کاش قسمت دوخت دو سوزنه خیلی از نزدیک تر آموزش داده می‌شد خیلی واضح نبود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی