اطلاعات دوره
آموزش کنترل بهینه – جامع و با مفاهیم کلیدی
مسیر آموزشی

آموزش کنترل بهینه – جامع و با مفاهیم کلیدی

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:10 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امید زندی4.6
  • زمان:16 ساعت و 9 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

تئوری کنترل بهینه که امروزه نقش خیلی مهمی در طراحی کنترلرهای مدرن دارد، با اهداف بیشینه سازی عملکرد یک سیستم همزمان با کمینه سازی هزینه سیستم، هم از نظر مصرف انرژی و هم از نظر اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر، هدف کنترل بهینه، تعیین سیگنال های کنترلی به نحوی است که علاوه بر اینکه قیدهای حاکم بر پلانت رعایت شود، یک تابع معیار نیز حداقل گردد. تابع معیار می تواند میزان سوخت مصرفی، خطای ردیابی و یا هزینه پروسه باشد. در این آموزش، در قالب هشت درس، کنترل بهینه آموزش داده خواهد شد.
دوره آموزش کنترل بهینه – جامع و با مفاهیم کلیدی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 16 ساعت و 9 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امید زندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کنترل بهینه – جامع و با مفاهیم کلیدی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

طاهره

یک مقدار حجم مطالب نسبت به مطالب درسی بیشتر بود. سرفصل ها با دروس ما یکی نبود. ولی توضیحات عالی بود.

نسرین

دقیقا اون چیزی بود که میخواستم و مبانی آموزش رو کامل یاد گرفتم.

زهرا

برای پروژه کارشناسیم ازش استفاده کردم ازش استفاده کردم.

محمد امین

تسلط خیلی خوب و بالایی روی موضوع دارن. مطالب به خوبی و با جزئیات بیان شد.

امید زندی

سلام وقت‌تون بخیر مخاطبین گرامی در ادامه آموزش کنترل بهینه می‌توانند به آموزش‌های یادگیری تقویتی در متلب و یادگیری تقویتی برای مهندسی کنترل بپردازند. یادگیری تقویتی ارتباط خیلی نزدیک با مفاهیم کنترل بهینه دارند و در فصول آخر کتاب کنترل بهینه فرانک لویس هم به این موضوع پرداخته شده است. با تشکر زندی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی