اطلاعات دوره
آموزش کنترل تطبیقی
مسیر آموزشی

آموزش کنترل تطبیقی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.7
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:8 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:امیرحسین غلامی3.6
  • زمان:9 ساعت و 41 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

با توجه به افزایش سیستم های متغیر با زمان و دارای عدم قطعیت در دهه های اخیر و ناکارآمدی کنترل کننده های خطی، مقاوم، مدرن و…، استفاده از کنترل کننده تطبیقی افزایش چشمگیری داشته است، چرا که کنترل کننده های تطبیقی به راحتی می توانند هم سیستم های دارای عدم قطعیت و هم سیستم هایی که متغیر با زمان هستند (مانند هواپیما) را به خوبی مدیریت کنند. بنابراین، در این آموزش به دلیل اهمیت کنترل کننده تطبیقی به طراحی این کنترل کننده می پردازیم و روش های مختلف طراحی آن را بررسی می کنیم که بتوانیم هر سیستمی که شرایط های مختلفی داشت را به خوبی کنترل کرده و خروجی را به مطلوب طراح برسانیم.
دوره آموزش کنترل تطبیقی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 9 ساعت و 41 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیرحسین غلامی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کنترل تطبیقی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیر حسین

در زمان تحصیلم ازش استفاده کردم و مفید بود.

اصغر

من خودم استاد هستم و آموزشایی که از استاد زندی دیدم رو قبول دارم. تسلط استاد زندی و سواد بالاشون ستودنیه خیلی ممنونم از فرادرس بابت آموزش هایی خوبی که ارائه میده.

محمد امین

دسته بندی موضوعی خوب بود ولی میتونه کاملتر باشه. از مدرس تشکر می کنم بابت ارائه آموزش

مریم

برای پایان نامه ام تهیه کردمش، خیلی عالی بود. حتی بهتر از تمام مقاله هایی بود که خونده بودم.

توحید

من برای پروژه ای که داشتم این آموزشو تهیه کردم. مفید بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی