اطلاعات دوره
دوره جامع آموزش فارکس ، مادر بازارهای مالی – مقدماتی تا پیشرفته
مسیر آموزشی

دوره جامع آموزش فارکس ، مادر بازارهای مالی – مقدماتی تا پیشرفته

1,200,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 1,200,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:20 نظر4.6
  • آموزشگاه:دانشجویار3.6
  • مدرس:حسام برهمن4.6
  • زمان:18 ساعت و 18 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره جامع آموزش فارکس – مادر بازارهای مالی امروزه ورود به بازار های مالی موضوعی کاملا تخصصی و جدی است.بازارهای مالی و بخصوص بازارهایی مانند فارکس و ارزهای دیجیتال از حجم نقدینگی بالایی برخوردار بوده و با یک آموزش صحیح و پلکانی می توان با خیال راحت به آنها ورود نموده و کسب درآمد نماییم.در این دوره که از سطح مقدماتی در حوزه بازار فارکس و ارزهای دیجیتال شروع می […]
دوره دوره جامع آموزش فارکس ، مادر بازارهای مالی – مقدماتی تا پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 18 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در دانشجویار توسط حسام برهمن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 1,200,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره جامع آموزش فارکس ، مادر بازارهای مالی – مقدماتی تا پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فارکس سراسر اینترنت را در صفحه فارکس در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

ebrahim10890

سلام وقت بخیر،فایل pdf که درطول دوره عنوان شده بود،جهت دانلودموجودنمی باشد،ازکجابایدتهیه کنیم؟

HESAM-BRAHMAN مدرس دوره

سلام وقت بخیر در دوره موجود می باشد و احتمالا در فصول بعدی است در صورتی که موفق نشدید به آیدی تلگرام پیام دهید تا حضورتون ارسال شود.

محمد هدایت

سلام وقت بخیر . من یه سوال پیش پا افتاده دارم ولی خب گفتم بپرسم پرسیدن بهتر از ندانستنه . فارکس همون بورس جهانی میشه دیگه؟

soheylakazemi

سلام بله

09169692541

آیا واقعا میشه از طریق این آموزش از فارکس کسب درآمد کرد ؟چون در سرفصل های این دوره حرفی از اقتصاد خرد و کلان مطرح نیست؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی