اطلاعات دوره
آموزش کنترل صنعتی – جامع و با مفاهیم کلیدی
مسیر آموزشی

آموزش کنترل صنعتی – جامع و با مفاهیم کلیدی

649,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.8/5
وضعیت قیمت: 649,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این آموزش پس از مدل سازی فرآیندهای مختلف صنعتی و خطی سازی آن ها به طراحی کنترل کننده های مختلف برای این فرآیندها و ساختارهای کنترلی مختلف می پردازیم. در کنار روش های مرسوم طراحی کنترل کننده های PID روش هایی از جمله روش هالمن - جایابی قطب ها و روش کنترل کننده مدل درونی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
دوره آموزش کنترل صنعتی – جامع و با مفاهیم کلیدی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 49 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهرداد رجبعلی فردی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 649,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کنترل صنعتی – جامع و با مفاهیم کلیدی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

احسان

خیلی آموزش به درد می خوره، نکته برداری های خیلی خوبی میشه ازش کرد.

فرهنگ

درود بر شما جناب آقای مهندس دست شما درد نکنه .امیدوارم همیشه سالم و سر زنده باشید.

مهدی

تدریس مدرس گیرا بود. سعی کردن مطالب به روشنی ارائه بشه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی