اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی کنترل تطبیقی مدل مرجع با متلب
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی کنترل تطبیقی مدل مرجع با متلب

529,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4/5
وضعیت قیمت: 529,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:10 نظر4.4
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمود مولا4.6
  • زمان:6 ساعت و 3 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش، ابتدا به مفهوم تطبیقی، تاریخچه ای مختصر از روند شکل گیری، ضرورت استفاده از آن و مقایسه ای با کنترل فیدبک ساده پرداخته شده است. سپس در ادامه سه روش مهم طراحی سیستم تطبیقی مدل مرجع به تفصیل آموزش و با MATLAB شبیه سازی شده اند. روش قاعده گرادیان (MIT Rule)، روش طراحی مبتنی بر نظریه پایداری لیاپانوف و روش طراحی مبتنی بر نظریه پایداری BIBO که خطای افزوده هم بیان می شود، آموزش و شبیه سازی شده اند.
دوره آموزش مقدماتی کنترل تطبیقی مدل مرجع با متلب دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت و 3 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمود مولا مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 529,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی کنترل تطبیقی مدل مرجع با متلب را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیر حسین

خوب بود و راضی بودم ولی خیلی تخصصی نبود.

محمد امین

سرفصل ها و مطالب گفته شده برای من که مفید بود و مدرس اشراف خوبی روی موضوعات داشتن

حسام

مشاهده و استفاده کردم، خوب بود همونجا انجام میداد و با دانشجو پیش میرفت، فایل از قبل اماده ای نبود که سخت متوجه بشی، جالب بود و توضیحات خوبی هم داشتند، در کل آموزش کاملی بود.

عبدالرضا

برا شبیه سازی فوق العادست

مهدی

مدرس محتوای خوبی ارائه کرده بودن

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی