اطلاعات دوره
آموزش همزمان سازی سیستم آشوبی به روش کنترل تطبیقی
مسیر آموزشی

آموزش همزمان سازی سیستم آشوبی به روش کنترل تطبیقی

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدرضا دسترنج5
  • زمان:1 ساعت و 6 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

همزمان کردن آشوب، اشاره به فرآیندی بین دو یا چند سیستم آشوبی یکسان (غیر یکسان) دارد، به طوری که یک ویژگی مشخص از حرکتشان را، از طریق تزویج یا اعمال یک نیروی خارجی (پریودیک یا نویزی) برای رسیدن به یک رفتار مشترک، تنظیم کنند. بسته به نوع و شدت تزویجی که بین دو سیستم آشفته برقرار می شود و یا سیگنالی که به منظور راه اندازی از یک سیستم آشوبی به دیگری ارسال می شود، سیستم های آشوبی به روش های مختلفی با یکدیگر همزمان می شوند.
دوره آموزش همزمان سازی سیستم آشوبی به روش کنترل تطبیقی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 6 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدرضا دسترنج مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش همزمان سازی سیستم آشوبی به روش کنترل تطبیقی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مسعود

این آموزش رو مشاهده کردم و تونست نیاز منو برطرف کنه.

محسن

من در این زمینه جستجو کردم برای همزمان سازی آموزش به درد بخوری وجود نداره اما این آموزش خیلی خوب و مفید بود. من راضی بودم. ممنون

نیما

سلام. آموزش خیلی خوبی بود. لطفا در مورد دینامیک غیرخطی و آشوب آموزش های کاملتری تهیه نمایید. خیلی ممنون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی