اطلاعات دوره
آموزش مدل سازی و کنترل وضعیت فضاپیما با متلب MATLAB
مسیر آموزشی

آموزش مدل سازی و کنترل وضعیت فضاپیما با متلب MATLAB

569,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 569,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این آموزش مدل سازی، دینامیک و سینماتیک وضعیت فضاپیما توضیح داده می شود و سپس نکات اصلی و مهم در ارتباط با کنترل وضعیت فضاپیما و ترمینولوژی های مختلف خطای وضیعت بیان می شود و قانون های فرمان کنترلی کلاسیک و مدرن نیز پوشش داده می شود و با معیاری تحت عنوان EULERINT فرمان های کنترلی با یکدیگر مقایسه می شوند. تمامی موارد توسط نرم افزار MATLAB شبیه سازی و صحت سنجی می شود و دانشجو پس از دیدن این آموزش نحوه صحیح مدل سازی و کنترل یک سیستم غیرخطی را فرا می گیرد.
دوره آموزش مدل سازی و کنترل وضعیت فضاپیما با متلب MATLAB دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 37 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهرداد رجبعلی فردی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 569,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدل سازی و کنترل وضعیت فضاپیما با متلب MATLAB را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌‎های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌‎های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد

آموزش های خوب اقای رجبعلی فردی رو دیدم و راضی هستم. با کیفیت خوب تدریس و مطالب مواجه هستیم در این آموزش

مهدی

مثال های خوبی هم حل شد و من راضی بودم

roostaeiabolfazl

سلام. من دانشجوی ارشد هوافضای دانشگاه بیهانگ در خارج کشور هستم. همیشه تو مدلسازی مشکل داشتم و نمیدونستم چجوری میشه شبیه سازی معادلات رو انجام داد تو متلب. ممنونم از این اموزش که مشکل ما رو در این سر دنیا حل کرد. خدا حفظتون کنه

حسین

آموزش خوبیه

نبال

یه قسمتهایی از آموزش دیدم و به نظرم خوبه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی