اطلاعات دوره
آموزش میپل سیم – مدل سازی و شبیه سازی سیستم های دینامیکی با MapleSim
مسیر آموزشی

آموزش میپل سیم – مدل سازی و شبیه سازی سیستم های دینامیکی با MapleSim

699,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.8/5
وضعیت قیمت: 699,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر2.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدجواد زلقی2.5
  • زمان:4 ساعت و 26 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نرم‌افزار MapleSim‎ یک محیط مدل‌سازی برای ایجاد مدل سیستم‌های فیزیکی پیچیده با ابزار بلوکی - گرافیکی و شبیه‌سازی رفتار آن‌ها است. این نرم‌افزار با به کارگیری هسته نرم‌افزار Maple‎ و توانایی‌های عددی - جبری آن، مدل ریاضی سیستم‌های مدل شده را تولید می‌کند و با حل آن‌ها، رفتار سیستم مدل شده را (که می‌تواند واقعی باشد یا صرفا یک طرح مفهومی باشد) تحت شرایط تعریف شده ارائه می‌کند. MapleSim‎ توانایی مدل‌سازی و شبیه‌سازی انواع سیستم‌های مکانیکی، الکتریکی، هیدرولیکی، حرارتی، مغناطیسی، ترمودینامیکی، نیوماتیکی، کابلی و موتوری را دارد.
دوره آموزش میپل سیم – مدل سازی و شبیه سازی سیستم های دینامیکی با MapleSim دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 26 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدجواد زلقی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 699,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش میپل سیم – مدل سازی و شبیه سازی سیستم های دینامیکی با MapleSim را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های رباتیک سراسر اینترنت را در صفحه رباتیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

یاسر

با آموزش مدلیکا تقریبا تو یه فازه مطالب را کامل پوشش دادند و موضوعات را کاملا شکافته بودند این آموزشو واقعا جایی نمیشه پیدا کرد.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی