اطلاعات دوره
دوره آموزش اندروید ( Android ) از صفر
مسیر آموزشی

دوره آموزش اندروید ( Android ) از صفر

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.2/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمد رجب زاده2.9
  • زمان:14 ساعت و 22 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش اندروید ( Android ) از صفردوره رایگان آموزش اندروید ( Android ) از صفر به همراه پروژه عملی با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز در این دوره می خوایم با هم دیگه برنامه نویسی اندروید رو شروع کنیم و به بررسی و نحوه کارکرده مفاهیم پایه والبته بسیار مهم اندروید بپردازیم.بعد از اون بخش جالب کار شروع میشه و میریم سراغ نوشتن برنامه هایی با قابلیت های ساده و ویو های مختلف اندروید رو باهم بررسی می کنیم ، در ادامه به نحوه ساخت و استفاده از صفحه های مختلف اندروید می پردازیم و بعد از اون با کلاس های مهم ذخیره اطلاعات کار میکنیم ،.سپس میریم سراغ انواع لیست ها که شامل لیست های ساده و سفارشی و ریسایکلر ها میشه (ریسایکلر ها نوع خاص و قوی تری از لیست ها هستند) و بعد از انجام همه این کارا اکشن بار پیش فرض و سفارشی رو باهم بررسی میکنیم و در آخرین بخش آموزش به نحوه ساخت و استفاده از کتابخانه ها می پردازیم .بعد از گزروندن این مراحل وارد فاز جدید کار یعنی ساخت پروژه عملی اصلی مون که ساخت دفتر تلفن هست میشیم و اون رو با هم دیگه می سازیم. امیدوارم از این دوره استفاده ببرید . این دوره به اتمام رسیده است . 
دوره دوره آموزش اندروید ( Android ) از صفر دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 14 ساعت و 22 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد رجب زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آموزش اندروید ( Android ) از صفر را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار سراسر اینترنت را در صفحه برنامه‌نویسی اپلیکیشن و نرم افزار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سجاد مرتضوی

زیاد جالب نبود

طاها لطفی پور

استاد بزرگوار ممنون از زحماتی که کشیدید اما بنظر تسلط کافی رو نداشتید بنده انتقاد کردم تا کامل تر بشید موفق باشید

محمد رجب زاده (مدرس)

سلام دوست عزیز ممنون از انتقادتون ، اما اخرین بروزرسانی دوره مال دو سال پیش هست اگر توجه بفرمایید

محمد رجب زاده (مدرس)

دیگه درهمین حد از دست ما برمیومد

ali naser

ممنون بسیار عالی موفق باشید استاد عزیز

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی