اطلاعات دوره
آموزش اکسل – محاسبات ریاضی و ماتریسی با Microsoft Excel 2016
مسیر آموزشی

آموزش اکسل – محاسبات ریاضی و ماتریسی با Microsoft Excel 2016

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:12 نظر4.6
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر آرمان ری بد4.5
  • زمان:1 ساعت و 42 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

استفاده از اکسل (Excel) به عنوان ابزار بسیار مناسب برای انجام محاسبات، این صفحه گسترده را به محبوب ترین برنامه کاربردی، بدل کرده است. بهره مندی اکسل از توابع مختلف به خصوص توابع ریاضی و ماتریسی، جنبه محاسباتی اکسل را بسیار پر رنگ کرده است. در این فرادرس، انجام محاسبات ریاضی و همچنین محاسبات مربوط به بردارها و ماتریس ها آموزش داده می شود. در بعضی از موارد که اکسل تابعی برای انجام بعضی از محاسبات را نداشته باشد با استفاده از کدهای VBA این توابع را می سازیم و در اکسل به کار می بریم.
دوره آموزش اکسل – محاسبات ریاضی و ماتریسی با Microsoft Excel 2016 دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 42 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر آرمان ری بد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اکسل – محاسبات ریاضی و ماتریسی با Microsoft Excel 2016 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سپهر

برای پروژه هام ازش استفاده کردم عالی بود.

سروش

خیلی خیلی جامع بود مطالب آفیس فرادرس بی نظیره.

محمدرضا

آموزش های ایشون همشون عالی هستن از لحاظ محتوایی و فن بیان و بدون حاشیه بودن. خیلی سرعت تدریسشون عالی و مناسبه.

مبینا

برای من مفید بود.

زهرا

خیلی کم آشنایی داشتم و گام به گام باهاش پیش رفتم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی