اطلاعات دوره
آموزش Google Colab برای توسعه دهندگان پایتون
مسیر آموزشی

آموزش Google Colab برای توسعه دهندگان پایتون

20,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6/5
وضعیت قیمت: 20,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:حسین سینائی4.4
  • زمان:1 ساعت و 26 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش Google Colab برای توسعه دهندگان پایتون اگر زبان برنامه نویسی پایتون را یاد گرفتید و می خواهید به حوزه های مختلف آن نظیر پردازش تصویر، هوش مصنوعی و یا حتی یادگیری ماشین وارد شوید. پیشنهاد بنده به شما استفاده از google colab می باشد. اما حالا google colab چیست؟ کمپانی قدرتمند گوگل همواره در حوزه ی هوش مصنوعی پیشتاز بوده تا این حد که یک فریمورک به نام Tensorflow را توسعه داد و محیطی در کنار آن به نام  Colaboratory را قرار داد. این محیط جهت پیاده سازی الگوریتم ها و برنامه های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین می باشد. علت این امر نصب بودن خودکار کتابخانه های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و حتی یادگیری عمیق بر روی این محیط می باشد و از این نظر می توان در حافظه سیستم نیز صرفه جویی کرد. مصرف اینترنت این محیط نیز بسیار کم می باشد. آموزش این دوره در حدود یک ساعت است. جهت اطلاعات بیشتر ویدیوهای ابتدایی که رایگان هستند را مشاهد بفرمایید. پیش‌ نیاز: آشنایی با زبان برنامه نویسی پایتون
دوره آموزش Google Colab برای توسعه دهندگان پایتون دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 26 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حسین سینائی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 20,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Google Colab برای توسعه دهندگان پایتون را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی Python سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی Python در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

حسن حمیدی

سلام ایا این دوره فایلی هم دارد ... منظورم سورسکد هستش ... چون لینک دانلود فایل های ضمیمه که ابتدا گذاشتید کار نمیکند

حسین سینائی (مدرس)

با سلام و درود، سورس کد در این دوره وجود ندارد، هدف این دوره آشنایی با محیط کولاب و اجرای فایل های پایتونی هست. سپاس از همراهی شما

jafarheidari

در این دوره چه چیزی می آموزیم؟

حسین سینائی (مدرس)

با سلام خدمت شما دوست گرامی شما در این دوره با فضای پلتفرم گوگل کولاب آشنا شده و شیوه بکارگیری زبان پایتون را در گوگل کولاب خواهید آموخت.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی