اطلاعات دوره
آموزش Slack (ارتباط گروهی و مدیریت پروژه)
مسیر آموزشی

آموزش Slack (ارتباط گروهی و مدیریت پروژه)

100,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3
وضعیت قیمت: 100,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش Slack (ارتباط گروهی و مدیریت پروژه)Slack یک سرویس آنلاین که ارتباط گروهی سریع و روان را تضمین می کند و پروسه طولانی ارتباط و هماهنگی های ایمیلی و تلفنی گروه را به کلی از دور خارج می کند. محیط Slack به صورتی طراحی شده که محیط یکپارچه آن باعث حواس پرتی نشود، به همین دلیل این برنامه میتواند به عنوان ابزار مدیریت پروژه برای افراد بسیاری مورد استفاده قرار گیرد.استفاده از slack برای مدیریت پروژه بسیار عالیست. تیم های دونفره و تیم های کوچک به راحتی میتوانند از آن استفاده کنند. با کمی سازماندهی هوشمندانه می توان در تیم های بزرگتر هم به خوبی از این ابزار استفاده کرد.کانال ها به سادگی اطلاعات و پیغام های موجود آن را برای همه اعضای تیم دسترس پذیر میکند. می توانید در هر کانال اعضای تیم مسئول هر بخش را وارد کنید تا باهم در ارتباط باشند.پیش نیاز: ندارد
دوره آموزش Slack (ارتباط گروهی و مدیریت پروژه) دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت می‌باشد که در تاپ لرن توسط مهرزاد آخوندی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 100,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Slack (ارتباط گروهی و مدیریت پروژه) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی