اطلاعات دوره
کتاب راهنما جامع گیت و گیت هاب به صورت تصویری
مسیر آموزشی

کتاب راهنما جامع گیت و گیت هاب به صورت تصویری

25,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo0.8/5
وضعیت قیمت: 25,000 تومان
داده کافی برای بررسی قیمت وجود ندارد

توضیحات

کتاب راهنما جامع گیت و گیت هاب به صورت تصویریسلام  دوست داری متخصص گیت و گیت هاب شی ، دوست داری استخدام شی ،دوست داری از تمام اعضای گروهی که درش کار می کنین یک سرو گردن بالا تر باشین،این کتاب مناسب شماست.به شخصه می توانم ادعا کنم یکی از بهترین کتاب هایی که برای یادگیری در گیت و گیت هاب می تواند به شما کمک کند همین کتاب خواهد بود ،چرا؟ چون این کتاب تمام موارد را از سطح مبتدی تا پیشرفته بیان کرده. چرا Git و GitHub اهیمت زیادی دارند؟اگر در حال یادگیری کد نویسی هستید، احتمالا مهم‌ترین هدف شما بدست آوردن شغلی مانند یک توسعه دهنده نرم‌افزار است. اما در اینجا گیت و گیت هاب برای ما چه کاری انجام میدهد. یادگیری Git و GitHub بسیار مهم است زیرا ۹۹ % از شرکت‌هایی که می‌توانند شما را استخدام کنند از این بستر استفاده میکنند. بنابراین کار و پروژه های شما در گیت هاب میتواند شما را از دیگر توسعه دهندگان متمایز کند.چیزی که توسعه دهندگان ارشد را به شکل یک توسعه دهنده حرفه ای تمام و کمال نشان میدهد، نحوه تسلط بهتر آنها بر قواعد دستوری یک زبان برنامه نویسی نیست، بلکه تجربه آنها در کار با پروژه‌های بزرگ و پیچیده با کاربران واقعی و اهداف تجاری است.وقتی در حال یادگیری کد نویسی هستید، به سختی می‌توانید این نوع تجربه ها را به دست آورید. با این حال ، یک روش ساده برای رسیدن به تجربه های دنیای واقعی ، استفاده از ابزارها و روش‌های مورد استفاده در پروژه‌های واقعی است .گیت و گیت هاب این بستر را برای شما فراهم آورده اند. کارهای دیگری که می‌توانید انجام دهید میتواند شامل برنامه نویسی جفتی از راه دور و مشارکت و همکاری در توسعه پروژه های متن باز باشد.حتی اگر موافق باشید که تسلط بر Git و GitHub به شما کمک می‌کند شغلی پیدا کنید باز ممکن تعجب کنید که چرا این دو تا این اندازه برای شرکت ها اهمیت دارند؟ پاسخ کوتاه این است که گیت به تیم‌ها اجازه می‌دهد تا به طور موثر کد نویسی پروژه های یکسانی را به روشی غیر همزمان انجام دهند. این امر به تیم‌ها کمک میکند به روشی بهتر با همدیگر همکاری داشته و در نتیجه به آن‌ها اجازه حل مشکلات بزرگ‌تر و پیچیده‌تر را می‌دهد   
دوره کتاب راهنما جامع گیت و گیت هاب به صورت تصویری دوره‌ای با امتیاز نهایی 0.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره می‌باشد که در تاپ لرن توسط علی عوض زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 25,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره کتاب راهنما جامع گیت و گیت هاب به صورت تصویری را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سید محمد صادق جعفرنیا

با سلام و احترام به نظر بنده مباحث این کتاب یا توسط شخصی که هیچ آشنایی با گیت و این تکنولوژی نداشته ترجمه شده یا مستقیما از گوگل ترنسلیت کپی و پیست شده. چون حتی دستورات و کلمات تخصصی هم ترجمه شده هستند و حتی مترادف انگلیسی آن ها در پانویس ذکر نشده. ترجمه کامند ها و دستورات گیت یا هر زبان دیگه ای به فارسی اصلا کار درستی نیست و باعث نامفهوم شدن مقاله میشه. مثلا در جاهای متعددی از این کتاب، دستور commit به تعهد،تعهدات و متعهد شدن ترجمه شده که هنگام مطالع به هیچ وجه قابل فهم نیست و مانند افتادن در چاله هنگام راه رفتن است. امیدوارم این مورد رو ویرایش کنید.

محمد ظفری

بسیار ممنون از زحمتی که کشیدید و باید بگم یک کار متفاوت با تفکری به روز انجام دادین. توی سایت یک دوره آموزش گیت از قبل وجود داشت که من تهیه کردم و انصافا برای مبتدیان دوره بسیار خوب و مفیدی بود. ای کاش این کتاب شما از خیلی مبتدی شروع نشده باشه و به نوعی تکمیل کننده دوره قبلی باشه به طوری که افرادی که توی گیت خیلی مبتدی نیستند رو پوشش بده. باز هم تشکرر از زحمت شما

علی عوض زاده (مدرس)

با سلام ما از مبتدی شروع کردیم و تا کاملا پیش رفته پیش رفتیم قطعا از استفاده از این کتاب خرسند خواهین شد

rezaghahremani

واقعا تاپ لرن این آموزش رو کم داشت. من تو درخواست دوره، درخواست این دوره رو کرده بودم. امیدوارم مفصل باشه و از مبتدی شروع نشه.

علی عوض زاده (مدرس)

سلام این یک دوره اموزشی نیست یک کتاب اموزشی ست که شک نکنین از یک دوره بهتر خواهد بود چرا چون تمام مراحل به صورت تصویری در کتاب ثبت شده و مشکلات و جزئیات هر قسمت نیز توضیح داده شده

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی