اطلاعات دوره
دوره مباحث کلی شبکه و لینوکس
مسیر آموزشی

دوره مباحث کلی شبکه و لینوکس

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره مباحث کلی شبکه و لینوکس دوره رایگان مباحث کلی شبکه ( Network ) و لینوکس ( Linux ) سلام دوستان در این دوره کوتاه قصد دارم مباحث کاربردی شبکه و برخی موارد لینوکس مثل ترمینال لینوکس ، نصب vpn ، آپدیت کردن ، نصب روی سیستم واقعی و غیره را بصورت رایگان برای شما بیان کنم . امیدوارم مورد استفاده شما قرار بگیرد .همچنین برای آشنایی و تسلط به مفاهیم شبکه میتوانید دوره جامع نتورک پلاس و CCNA  را تهیه کنید. 
دوره دوره مباحث کلی شبکه و لینوکس دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط احمدرضا اسكندری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره مباحث کلی شبکه و لینوکس را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های شبکه و امنیت سراسر اینترنت را در صفحه شبکه و امنیت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

AmirHossein M97

سلام و خسته نباشید چندتا سوال داشتم ۱- این دوره کامل هست دیگه نیازی به مکمل نداره؟؟؟ ۲- پایه ای هستش دیگه؟ اگه نه چه پیشنیازی هایی لازمه؟؟ ۳- در مورد کالی لینوکس هم توضیح دادین که چی هست و چطور کار کنیم باهاش؟ چون هیچ اشنایی ای با کالی لینوکس ندارم خواستم ببینم این دوره مناسب هست یا نه...! ۴- دوره بروزرسانی میشه؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین...

farzad72

سلام لینک جلسه ی 3 برای دانلود مشکل دارد و آنلاین هم پخش نمی کند .

Amdimi80

سلام میشه جای اوبونتو از کالی مینیت استفاده کرد چون من قبلا نصبش کردم

keivanpro

سلام اگر مستقیم از کالی لینوکس استفاده کنیم بهتره؟ یا این که ابزارهای کالی لینوکس را در اوبونتو نصب کنیم؟

احمدرضا اسكندری (مدرس)

سلام تفاوتی نداره ولی اگر تو اوبونتو خودتون نصبش کنید از لحاظ نصب کردن و این موارد هم توی لینوکس وارد تر میشید و با ارورها و چالش هایی مواجه میشید که سطح شمارو بالاتر میبره.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی