اطلاعات دوره
آموزش ریدینگ تافل
مسیر آموزشی

آموزش ریدینگ تافل

324,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.1
وضعیت قیمت: 324,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

بخش Reading در آزمون TOEFL اغلب با موضوعات آکادمیک برای ارزیابی مهارت خواندن و درک مطلب ارائه می‌شود. این بخش شامل 3 یا 4 متن خواندنی است که هر کدام تقریباً 700 کلمه دارند و در هر قسمت، 10 سوال مربوط به خود را شامل می‌شوند. شما 54 تا 72 دقیقه فرصت دارید تا به تمام سوالات این بخش پاسخ دهید. هر بخش ریدینگ ممکن است گزیده‌ای از کتاب‌های درسی دانشگاه، بخشی از یک مقاله و یا یک گزارش پیرامون یک پدیده علمی، اجتماعی و یا موضوعات فرهنگی-هنری باشد که در مقدمه معمولا موضوع متن مطرح می‌شود. به طور کلی آزمون تافل اگر به صورت اینترنتی برگزار شود 60-80: (iBT) دقیقه بوده و 36-56 سؤال و 3 تا 4 قسمت از متون دانشگاهی را شامل می‌شود و اگر آزمون به صورت حضوری و کاغذی برگزار شود 60: (PBT) دقیقه بوده و 42 سوال دارد. مهم نیست که چه فرمتی را برای شرکت در آزمون انتخاب می‌کنید. تافل مهارت‌های شما را در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن می‌آزماید. این به این معناست که برای مثال شما در بخش خواندن و درک مطلب، به دانش خاصی در هیچ زمینه‌ی تخصصی‌ای نیاز ندارید و تنها کافیست که به درستی پیام هر بخش را دریافت کنید تا بتوانید به سوالات هر بخش پاسخ دهید. هدف از بخش ریدینگ تافل، ارزیابی درک مطلب و دایره لغات شماست. دوره آموزش ریدینگ تافل چیست؟ در این دوره می‌توانید با تمامی تکنیک‌ها و مفاهیم مربوط به بخش ریدینگ آزمون تافل آشنا شوید. مدرس دوره در هر فصل شما را با انواع مختلف سوال‌های ریدینگ آشنا می‌کند و برای آمادگی هر چه بیشتر شما مثال‌ها و تمرین‌هایی را در بخش تمرین ارائه می‌دهد تا بتوانید با موفقیت و با نمره بالا بخش ریدینگ آزمون تافل را پشت سر بگذارید. هدف از دوره آموزش ریدینگ تافل چیست؟ با گذراندن دوره ریدینگ تافل شرکت کنندگان آزمون می‌توانند با آمادگی و تسلط بیشتری به سوالات بخش ریدینگ پاسخ بدهند. آزمون‌دهندگان اگر با نمونه سوالات این بخش آشنا شوند، می‌توانند به راحتی پاسخگوی سوالات بخش خواندن در آزمون تافل باشند. دوره آموزش ریدینگ تافل مناسب چه کسانی است؟ افرادی که تصمیم دارند مهارت ریدینگ خود را بهبود ببخشند و دایره لغات خود را افزایش دهند می‌توانند در این دوره شرکت کنند و دانش خود را در این بخش افزایش دهند. آموزش ریدینگ تافل برای این‌گونه افراد بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود. بعد از فراگیری دوره آموزش ریدینگ تافل چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟  واژگان و گرامر شما با گذراندن این دوره تقویت شده و می‌توانید با تسلط بیشتری به سوالات بخش خواندن در آزمون تافل پاسخ دهید. منابع دوره: مجموعه‌ای از نمونه تمرین‌های آمادگی آزمون تافل، منبع مورد استفاده در این دوره است. TPO TOEFL Tests - ETS ویژگی‌های متمایز دوره آموزش ریدینگ تافل چیست؟ استاد دوره تجربه بسیار ارزشمندی در زمینه آزمون تافل دارد و این یکی از ویژگی‌های بارز این دوره است. شرکت کنندگان آزمون تافل با گذراندن دوره‌های ارائه شده توسط این استاد، به آسانی می‌توانند در آزمون تافل موفق شوند و نمره بالایی کسب کنند. بیشتر بدانید
دوره آموزش ریدینگ تافل دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط سام زرین‌ مهر مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 324,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ریدینگ تافل را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی

به معنای واقع کلمه پول هدر کردن

مهدی

متاسفانه منابع تدریس بسیار قدیمی هست در این دوره و مدرس به این موضوع توجهی نکرده که برخی از سوالات مثل سوالات رفرنس در ریدینگ سالها هست که از ازمون تافل حذف شده

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی