اطلاعات دوره
آموزش React Native
مسیر آموزشی

آموزش React Native

296,550 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.9
وضعیت قیمت: 296,550 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر3.1
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:احسان گازار3.6
  • زمان:6 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش React Native چیست؟ با رشد و توسعه کتابخانه­‌ها و فریم‌­ورک‌­های جاوا اسکریپت در سال­‌های اخیر، موقعیت­‌های علمی و شغلی زیادی در این زمینه ایجاد شده است. یکی از محبوب­‌ترین فریم­‌ورک­‌هایی که در این زمینه مورد استفاده قرار می­‌گیرد، React است و شناخت ابعاد گوناگون این فریم‌­ورک به همه علاقه­‌مندان کمک بسیار زیادی خواهد کرد. این دوره به آموزش React Native می‌پردازد. در یک تعریف کلی، React Native فریم‌­ورکی است که بر اساس استفاده از کتابخانه React و جاوا اسکریپت ایجاد شده است و هدف اصلی از ایجاد این فریم‌­ورک، استفاده از آن برای نوشتن و ایجاد اپلیکیشن‌­های موبایل است. به طور جزئی‌­تر، اگر قصد داشته باشید با استفاده از دانش جاوا اسکریپت خودتان یک برنامه موبایل تولید کنید، باید برای ایجاد اپلیکیشن‌های اندروید و آی‌او‌اس زبان­‌های کاتلین یا جاوا و سوئیفت را یاد بگیرید؛ اما React Native به شما این کمک را می­‌کند که بدون نیاز به نوشتن دو کد گوناگون برای اندروید و ios برنامه مورد نظرتان را ایجاد کنید. در دوره آموزش React Native ضمن آشنایی با ویژگی­‌های گوناگون ری­‌اکت و جاوا اسکریپت، با تمامی مباحث مربوط به React Native نیز آشنا خواهید شد.   هدف از برگزاری دوره آموزش React Native چیست؟ اصلی‌­ترین هدف مورد نظر در این دوره شناخت ویژگی­‌های مختلف React Native و آموزش استفاده از این فریم­‌ورک برای نوشتن و تولید اپلیکیشن­‌های موبایلی بوده است.   دوره آموزش React Native برای چه کسانی مناسب است؟ با توجه به محتوای این دوره و با توجه به سطح مباحث ارائه شده، این دوره برای گروه­‌های زیر مناسب­‌تر خواهد بود: دانشجویان و فارغ­‌التحصیلان رشته مهندسی کامپیوتر علاقه‌­مندان به برنامه‌­نویسی علی‌­الخصوص برنامه‌­نویسی موبایل افرادی که با React و جاوا اسکریپت آشنایی دارند و قصد دارند بیشتر یاد بگیرند
دوره آموزش React Native دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط احسان گازار مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 296,550 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش React Native را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ایمان

شخص آقای گازار، بسیار حرفه ای و محترم هستند و به عنوان یک سینیور واقعی، همه مواردی که لازمه تا سرنخ دست گرفته بشه رو کاور می‌کنند، ولیکن صدای دوره واقعا قابل قبول نیست! در انتشار این دوره، با چنین کیفیت صدایی، باید تجدید نظر می‌شد!

شروین

آموزش خوبیه تا الان فصل دوم شروع کردم، ولی کیفیت صدا واقعا بده!

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی