اطلاعات دوره
شناخت صورت‌های‌ مالی، ویژه مدیران و کارشناسان
مسیر آموزشی

شناخت صورت‌های‌ مالی، ویژه مدیران و کارشناسان

839,400 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 839,400 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره آموزش صورت­‌های مالی  در تعریف کلی، به گزارشی که بیان‌کننده عملکرد یک شرکت یا بنگاه اقتصادی در یک بازه زمانی مشخص است «صورت مالی» گفته می­‌شود که یکی از مفاهیم مهم و پرکاربرد در حسابداری تلقی می‌شود. در بیانی دیگر برای مقایسه عملکرد شرکت‌­های مختلف نیاز به زبان و معیاری مشخص داریم و در این مرحله است که به صورت­‌های مالی نیاز پیدا می‌­کنیم. به‌این‌ترتیب با استفاده از صورت مالی می‌­توانیم تصویری از وضعیت هر شرکت ترسیم کنیم و شرکت­‌های مختلف را از جهات مختلف باهم مقایسه کنیم. دوره «شناخت صورت‌های‌ مالی، ویژه مدیران و کارشناسان» به شرکت‌­کنندگان کمک خواهد کرد تا نحوه شناخت صورت­‌های مالی، چیستی صورت‌­های مالی، انواع صورت‌­های مالی و تمامی مباحث مربوط به صورت‌­های مالی را یاد بگیرند و به دنبال این یادگیری زبان خواندن صورت­‌های مالی را نیز فرابگیرند. در دوره شناخت صورت­‌های مالی شرکت‌­کنندگان با مباحث گوناگونی ازجمله مقدمات علم حسابداری، تعاریفی همچون سود و زیان، ترازنامه و ارتباط این تعاریف با یکدیگر و ... آشنا خواهند شد. با پیشرفت مباحث دوره، صورت مالی بانک‌ها و مؤسسات به طور جزءبه‌جزء و برای نمونه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به‌این‌ترتیب شرکت­‌کنندگان در محیطی واقعی با تعاریف و جزئیات مربوط به صورت­‌های مالی آشنا خواهند شد. در انتهای دوره نیز مفهوم صورت مالی تلفیقی شرکت‌­ها معرفی خواهد شد و پس از آن گزارش‌­های سایت CODAL و نحوه استفاده از این سایت آموزش داده خواهد شد. هدف از یادگیری و آموزش دوره «شناخت صورت‌های مالی، ویژه مدیران و کارشناسان» چیست؟ هدف از این دوره آموزش ساختار صورت­‌های مالی، کاربرد و انواع صورت­‌های مالی و چگونگی بررسی صورت‌­های مالی مختلف به شرکت­‌کنندگان در دوره است. به دنبال این هدف شرکت‌­کنندگان با مشاهده و تحلیل صورت‌­های مالی بانک‌­ها و شرکت­‌های مختلف، امکان فراگیری مطالب در محیطی حقیقی را نیز به دست خواهند آورد. دوره آموزش «شناخت صورت‌های مالی، ویژه مدیران و کارشناسان» برای چه کسانی مناسب است؟ باتوجه‌به زبان در نظر گرفته‌شده برای مطالب این دوره و سرفصل‌­های موردبحث، مخاطبان این دوره را دسته­‌های متفاوتی از افراد تشکیل می‌­دهند. به طور خلاصه می‌­توانیم مخاطب این دوره را شامل دسته‌­های پایین بدانیم: مدیران حوزه‌های غیرمالی؛ مهندسان و کارشناسان واحدهای غیرمالی کارآفرینان و مدیران استارت‌آپ‌ها فعالان اصناف مختلف دانشجویان رشته‌های مختلف به‌جز مدیریت و حسابداری افراد فعال در بورس و سایر بازارهای مالی ویژگی متمایز «دوره شناخت صورت‌های مالی، ویژه مدیران و کارشناسان» چیست؟ در این دوره نحوه آموزش به‌گونه‌ای است که شرکت­‌کنندگان در پایان دوره، بدون تسلط زیاد بر مباحث مربوط به حسابداری که اساس و پایه صورت‌­های مالی هستند می­‌توانند به‌خوبی صورت‌­های مالی را تحلیل و بررسی کنند. از سوی دیگر بررسی مثال‌هایی از دنیای واقعی یعنی شرکت­‌ها و بانک‌­های موجود این امکان را برای مخاطبان دوره به وجود آورده است که بتوانند به‌صورت کاملاً ملموس شرایط بررسی صورت­‌های مالی در دنیای واقعی را درک کرده و آن را یاد بگیرند. 
دوره شناخت صورت‌های‌ مالی، ویژه مدیران و کارشناسان دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 17 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمد یوسف امین داور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 839,400 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره شناخت صورت‌های‌ مالی، ویژه مدیران و کارشناسان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مصطفي

درجه يك بود . لطفا از استاد امين داور براي دوره تجزيه و تحليل صورتهاي مالي هم كمك بگيريد .

فاطمه

من تا الان چند تا از دوره های خوب مکتبخونه شرکت کردم. به جرأت میگم این یکی از مفیدترین و بهترین دوره ها بود. بیان استاد بسیار عالی بود و اصلا خسته کننده نبود. پوشش مطالب در این سطح بسیار خوب بود. هنوز دوره رو تا انتها گوش نکردم ولی هر روز مشتاق تر از دیروز به سراغش میام. ممنون از استاد و مکتبخونه

میثم

واقعا فوق العاده بود . برای اشخاصی که مثل من حسابدار نیستند ولی به اطلاعات حسابداری نیاز دارند فوق العاده است . دوره های حسابداری برای من مناسب نبوده است ولی این دوره با بیان غیرتخصصی بسیار برام موثر بود . مرسی مکتب خونه

احسان

نحوه ی بیان استاد بسیار عالی بود .و از زحمات ایشان و تیم مکتب خونه بابت همراهی وپاسخگویی بسیار سپاسگذارم

فاطمه

بسیار عالی بود نحوه بیان ایشان سرفصل مطالب ارائه شده فوق العاده بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی