اطلاعات دوره
آموزش جامع تحقیقات بازار
مسیر آموزشی

آموزش جامع تحقیقات بازار

785,950 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.2/5
وضعیت قیمت: 785,950 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر2.9
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:مجید عقلایی3.8
  • زمان:23 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره تحقیقات بازار چیست؟ تحقیقات بازار تعاریف گوناگونی دارد. اولین تعریفی که می‌­توانیم به آن اشاره کنیم، فرایندی که در آن به جمع‌آوری اطلاعات دررابطه‌با پرسونای مخاطب یک کسب­‌وکار می‌­پردازیم را تحقیقات بازار می‌­نامیم. این اطلاعات در بهبود کیفیت محصول یا خدمات ارائه شده و یا نحوه ارائه محصول و خدمات امری حیاتی محسوب می­‌شود. به این‌ترتیب با انجام تحقیقات بازار است که می‌­توانیم تصمیماتی منطقی و درست اتخاذ کنیم. در این دوره آموزشی که معادل یک تخصص کامل تحقیقات بازار است، به مباحث گوناگونی پرداخته‌­ایم؛ از تعاریف اولیه تا مباحث روز در این دوره گنجانده شده‌ است. تعاریف اولیه‌­ای مانند معنی اصطلاحاتی که در بازاریابی با آن مواجه خواهید شد تا مسائل پیچیده‌­ای مثل چگونگی جمع‌آوری اطلاعات از جامعه هدف و چگونگی استفاده از اطلاعات جمع‌آوری شده در این دوره به مخاطبان ارائه خواهد شد. هدف از آموزش دوره تحقیقات بازار چیست؟ در این دوره سعی شده است فارغ از نوع کسب­‌وکار شرکت‌­کنندگان در دوره، تمامی اطلاعات مورد‌نیاز در بحث بازاریابی و برندینگ ارائه شود و مخاطب پاسخ تمام سوالاتی که در این مباحث وجود دارد را به دست بیاورد. هدف اصلی دوره تحقیقات بازار آشنایی شرکت‌­کنندگان این دوره با همه چالش­‌هاییست که در فرایند تحقیقات بازار، تحقیقات بازاریابی و ... با آن مواجه خواهند شد. دوره آموزش تحقیقات بازار مناسب چه کسانی است؟ دوره جامع تحقیقات بازار مکتب‌خونه، یک تخصص کامل است و جامعیت مباحث ارائه‌شده در این دوره به صورتی است که تمامی فعالان بازار، صاحبان مشاغل، مدیران استارتاپ‌­ها و همه کسانی که در حوزه بازاریابی، فروش و برندینگ فعالیت دارند می­‌توانند از این دوره استفاده کنند. به‌این‌ترتیب می­‌توان گفت این دوره مناسب همه افرادی است که به مباحث مربوط به بازاریابی علاقه­‌مند هستند و احساس می­‌کنند باید در زمینه کاری­‌شان پیشرفت داشته باشند. شرکت­‌کنندگان پس از گذراندن این دوره چه دست‌آوردی خواهند داشت؟ آشنایی با تعاریف و مفاهیم بازاریابی مهارت جمع‌آوری داده‌ها و تحلیل و تبدیل آن‌ها به اطلاعات سودمند تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی استفاده از پرسش‌نامه برای به‌دست‌آوردن آمار و اطلاعات طرح سؤالات جامع و هدفمند توسعه و رونق کسب‌وکار با جمع‌آوری داده‌های مرتبط تدوین استراتژی‌های عالی برای حضور موفق در بازار
دوره آموزش جامع تحقیقات بازار دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 23 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط مجید عقلایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 785,950 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش جامع تحقیقات بازار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

زهرا

با سلام و احترام دوره مفیدی بود ولی بهتر بود پشتیبانی کمی با سرعت انجام میشد و از طرفی مطالب مطرح در کوییز با مطالب ارائه شده همخوانی بیشتری داشت.

ستار

تدریس استاد ، شیوه بیان و تسلط بر مطالب بسیار عالی . اما سوالات کوییز ها بخصوص کوییز فصل اول بسیار بد و مبهم و بی منبع

بهاره

واقعا کاربردی هست. من خیلی خوشم اومد امیدوارم هر چه سریع تر بخش برنامه ریزی بازاریابی هم آماده شه فقط با همین استاد. با همین تکنیک مثال های کاربردی من خرید این دوره رو به سایرین توصیه می کنم. نقطه قوت این طرح مثال های کاربردی آن و بیان شیوای استاد هست. با تشکر فراوان

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی