اطلاعات دوره
آموزش رایگان لغات فرانسه سطح مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش رایگان لغات فرانسه سطح مقدماتی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آشنایی با دوره آموزش رایگان لغات فرانسه زبان فرانسه یکی از محبوب‌ترین زبان‌های دنیاست که افراد زیادی به یادگیری آن علاقه دارند. در زمان یادگیری این زبان دانستن لغات فرانسه بسیار اهمیت دارد و باعث می‌شود که افراد بتوانند با اعتمادبه‌نفس بیشتری با دیگران ارتباط برقرار کنند و در بحث‌هایی با موضوعات مختلف شرکت کنند. در دوره آموزش رایگان لغات فرانسه کلمات کاربردی و مهم به همراه عباراتی و اصطلاحاتی که این کلمات در آن‌ها به کار می‌روند آموزش داده می‌شود. لغات پرکاربرد فرانسوی در این دوره به‌گونه‌ای آموزش داده می‌شوند که شما هیچ‌گاه آن‌ها را فراموش نخواهید کرد.   هدف از آموزش رایگان لغات فرانسه سطح مقدماتی چیست؟ هدف اصلی از این دوره آموزش لغات پرکاربرد فرانسه با شیوه‌ای نوین به افراد است؛ به‌نحوی‌که آن‌ها هیچ‌گاه لغات دوره را از یاد نبرند و بتوانند آن‌ها را در مکالمات روزمره خود استفاده کنند. این دوره تنها با هدف آموزش لغات طراحی نشده و اصطلاحات کاربردی که لغات در آن‌ها استفاده می‌شوند هم آموزش داده می‌شود. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید این اصطلاحات را در مکالمات کتبی و شفاهی خود به کار ببرید و در زبان فرانسه حرفه‌ای‌تر به نظر برسید.   دوره آموزش رایگان لغات فرانسه سطح مقدماتی مناسب چه کسانی است؟ دوره آموزش رایگان لغات فرانسه مناسب دوست‌داران و علاقه‌مندان به زبان فرانسه است که دوست دارند کلمات کاربردی این زبان را یاد بگیرند و از آن‌ها استفاده کنند. این دوره همچنین برای افرادی که در شروع راه یادگیری زبان فرانسه هستند بسیار کاربردی خواهد بود. دانشجویان زبان فرانسه یا افرادی که به دیدن فیلم‌های فرانسوی با زبان‌اصلی علاقه دارند، می‌توانند یادگیری لغات و اصطلاحات فرانسه را از این دوره آغاز کنند.   در پایان دوره آموزش رایگان لغات فرانسه مقدماتی چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ در پایان این دوره شما با بخش مهمی از لغات فرانسه و عبارات کاربردی که این لغات در آن‌ها استفاده می‌شود آشنا خواهید شد و می‌توانید آن‌ها را در مکالمات خود به کار ببرید. همچنین با توجه به اینکه مدرس این دوره یک شخص فرانسوی است با تلفظ دقیق و درست هر کلمه و اصطلاحاتی که شاید کمتر کسی بداند آشنا خواهید شد؛ بنابراین می‌توان گفت که این دوره شما را با لغات پرکاربرد فرانسه آشنا خواهد کرد و اصطلاحات و عباراتی که خود فرانسوی‌ها استفاده می‌کنند را به شما آموزش می‌دهد.   سرفصل‌های دوره این دوره در 17 جلسه حدود 10 دقیقه‌ای برگزار می‌شود و در هر جلسه یکی از لغات به همراه معنا، کاربرد و شیوه صحیح تلفظ آن آموزش داده می‌شود. در طول هر جلسه با کاربرد لغات فرانسه در جمله و اصطلاحات مربوط به آن هم آشنا می‌شوید.
دوره آموزش رایگان لغات فرانسه سطح مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط جمعي از اساتید Lingoni مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان لغات فرانسه سطح مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مشخص نشده سراسر اینترنت را در صفحه مشخص نشده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

سلام عالیه ادامه درسهارو با همین استاد بزارید لطفا

ناهید

سلام...لطفا ادامه درس های فرانسوی رو با همین استاد بذارین..خیلیییی عالی درس دادن...ممنون.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی